Vārda dienu svin: Urzula, Severīns
Svētdiena, 2018. gada 21. oktobris, 12:05
+8° C, vēja ātrums 1.5 m/s, D vēja virziens

Meitenes laukumā nav apturamas

2017. gada 5. aprīlī, 00:00
Raksta autors: Inta Jansone
Meitenes laukumā nav apturamas
Lepnas par paveikto ir Kuldīgas novada sporta skolas U-17 grupas volejbolistes.
Foto: Ievas Ņečiporukas arhīvs
Ar zelta medaļām Latvijas Jaunatnes čempionātā volejbolā U-17 grupā var lepoties Kuldīgas novada sporta skolas audzēknes.
Komandā panākumus kaldināja treneres Ievas Ņečiporukas un Rudītes Kronlakas audzēknes: Rūta Linde, Beāte Paula Rudzīte (abas ir labākās spēlētājas), Agija Ankevica, Petra Ņečiporuka, Jolanta Aina Stepanoviča, Beāte Berga, Dārta Meija, Beāte Bauermeistare, Alise Dorbe un Roberta Romāne.

Finālā mūsu jaunās volejbolistes apspēlēja vienaudzes gan no Daugavpils un Limbažiem, gan arī divas Rīgas volejbola skolas komandas.

Kuldīgas novada sporta skolas sieviešu komanda Nacionālās līgas Latvijas čempionāta pirmajā ¼ fināla spēlē ar 0:3 zaudēja Murjāņu sporta ģimnāzijai. Atbildes cīņa būs izbraukumā 9. aprīlī.

Savukārt sporta skolas vīriešu komanda Nacionālās līgas 2. divīzijā no tālākās cīņas par medaļām izstājusies. 1. aprīlī izbraukumā Kuldīga izšķirošajā cīņā par iekļūšanu pusfinālā ar 0:3 zaudēja Rēzeknes novadam, līdz ar to arī sērijā zaudējums ar 1:2. Kuldīdznieki čempionātā ierindojās 6. vietā.
Komentāri
Pašlaik komentāru nav!
Pievieno jaunu komentāru:Aicinājums
Ja jums ir interesanta informācija par kādu notikumu (vai jau notikušu, vai gaidāmu), dodiet ziņu mūsu portāla redakcijai: aiga.blumberga@kurzemnieks.lv.
Sludinājumi

Darbs pavāram, konditoram, viesmīlim

SIA "Santande" (41203009094) Ventspilī piedāvā darbu PAVĀRAM, KONDITORAM (darbs ar rauga, kārtaino un smilšu mīklu) un VIESMĪLIM. CV sūtīt e-pastā: kupfernams@inbox.lv vai zvanīt pa tālr. 29218377, www.hotelkupfernams.lv.
Aptauja

Kā stiprināt savu imunitāti rudenī?

Uzturā lietoju dabīgos vitamīnus.
Daudz esmu svaigā gaisā.
Kārtīgi izguļos.
Bieži mazgāju rokas.
Vēdinu telpas.
Mēģinu nestresot.
Slimoju reti.
Neko nedaru.
Kurzemnieks Horoskopi