Vārda dienu svin: Antons, Antis, Antonijs
Ceturtdiena, 2018. gada 18. janvāris, 15:57
-2° C, vēja ātrums 1.5 m/s, A vēja virziens

Talsu meži parocīgi mūsu senioriem

2017. gada 19. aprīlī, 01:00
Raksta autors: Janeta Turka
Talsu sacensībās "Kurzemes pavasaris" Kuldīgas seniori kāpa uz pjedestāla – Mārai Zeberliņai (no labās) 3. vieta dāmām.
Orientēšanās sezonas atklāšanas sacensībās "Kurzemes pavasaris" Talsu apkārtnē pirms Lieldienām gandrīz starp 800 dalībniekiem uz starta stājās arī 15 Kuldīgas kluba "Taka" biedri.
Vislielākā intriga bija cīņas elites grupās, kurām līdzi varēja sekot ar GPS palīdzību un kurās uzvarēja ārzemju viesi. Senioriem labi panākumi bija mūsu sportistiem. Īpaši jāuzteic viscienījamākā vecuma grupas dalībnieki – vīri un dāmas virs 80 gadiem, kuri divās dienās meža distancēs pavadīja pat četras stundas. Šajās grupās mūsu seniori kāpa uz goda pjedestāla: Mārai Zeberliņai 3. vieta starp dāmām, savukārt kungu konkurencē Ojāram Leikartam, kurš pēc pirmās dienas atradās līderpozīcijā, beigās tomēr 2. vieta. Savā vecuma grupā par uzvarētāju kļuva Odeta Turka, bet Arvīdam Teterim 3. vieta.

Bez distancēm mežā sestdienas vakarā orientieristi ar karti rokās krustu šķērsu izskraidīja arī Talsu ielas un pakalnus sprinta sacensībās. Arī tur labi panākumi mūsu sportistiem: O.Turkai 2. vieta, bet A.Teteris savā grupā palika nepārspēts.