Vārda dienu svin: Antons, Antis, Antonijs
Ceturtdiena, 2018. gada 18. janvāris, 12:15
-3° C, vēja ātrums 1.5 m/s, Z vēja virziens

Rekords un cīņa ar vēju un puteni

2017. gada 21. aprīlī, 00:00
Raksta autors: Inta Jansone
Dobelē "Cerību kausa" pirmajā posmā zēniem līdz 12 gadiem bronzu izcīnīja Kuldīgas novada sporta skolas riteņbraucējs Gusts Lapiņš.
Lieldienu brīvdienās par spīti sliktajiem laika apstākļiem labus rezultātus gan "Cerību kausā", gan "Dobeles kausā" guvuši Kuldīgas novada sporta skolas riteņbraucēji.
Cerību kausa pirmajā posmā Dobelē visās vecuma grupās bija pulcējušies 270 sportistu, un tas ir jauns sacensību rekords. Zēniem līdz 12 gadiem bija jāpieveic 5 km individuālais brauciens, un 3. vietu izcīnīja Gusts Lapiņš, bet sestajā ierindojās Jānis Priedoliņš. Zēniem no 12 līdz 14 gadiem desmit kilometru distancē 10. vietu ieguva Kaspars Ilsjāns, bet junioriem piekto rezultātu uzrādīja Kristaps Pelčers (viņam un Arvim Rendoram šīs bija pirmās sacensības Latvijā, jo abi nesen atgriezās no Nāciju kausa posmiem Beļģijā un Vācijā).

Dobeles kausa izcīņas grupu braucienā dalībniekus sagaidīja stiprs vējš un putenis, un zēniem bija jāpieveic 24 km. Labākais no kuldīdzniekiem bija K.Ilsjāns, izcīnot 11. vietu. Jauniešu grupā (36 km) 4. vietā Gatis Līvs, 7. – Anrijs Rancāns; junioriem (66 km) sestais – A.Rendors.

Cerību kausa otrais posms ar kritērija braucieniem notiks Kuldīgā 6. maijā 15.00 no Pilsētas laukumā. Aicināti visi kuldīdznieki, jo pirms sportistu starta būs sacensības bērniem.