Vārda dienu svin: Urzula, Severīns
Svētdiena, 2018. gada 21. oktobris, 11:05
+3° C, vēja ātrums 0.5 m/s, Z vēja virziens

Cīnīsies par pasaules godalgām

2017. gada 12. jūnijā, 02:00
Raksta autors: Inta Jansone
Cīnīsies par pasaules godalgām
Šāvējs Valdis Kalējs un riteņbraucējs Arvis Sprude.
Foto: Sportistu arhīva foto
Kuldīgas riteņbraucēji Arvis Sprude, Aigars Zvingulis, Ģirts Vēvers un Jānis Bruzinskis augusta beigās Francijā startēs pasaules amatieru čempionātā, bet šāvējs Valdis Kalējs ar Latvijas izlasi piedalīsies gan Eiropas, gan pasaules čempionātā.
Arī A.Sprudem, izcīnot 10. vietu pasaules amatieru atlases sacensībās Anglijā, izdevās kvalificēties pasaules čempionātam Francijā, tā sev sarūpējot brīnišķīgu dāvanu 30. dzimšanas dienā. „Sacensībām var pieteikties ikviens – šajā ziņā nav nekādu nosacījumu,” skaidro Arvis. „Atlases sacīkstēm piedāvājums gana plašs, tāpēc svarīgi bija izvēlēties vietu, kur to vieglāk izdarīt.”

Šāvējs V.Kalējs, labi startējot gan Latvijas kausa izcīņā, gan Lietuvas čempionātā, garantējis sev vietu Eiropas čempionātā: „Jūlija beigās un augusta sākumā tas notiks Baku, Azerbaidžānā, savukārt pēc tam paredzēts starts pasaules čempionātā Maskavā.”
Komentāri
Skaida
2017. gada 12. jūnijā, 10:38
Vai tas ir tas pasas saciktes kur biznesmemim no GJA tika pieskirts pasvaldibas finansejums? Cerams ka 100 ka iebrauks.
Pievieno jaunu komentāru:Aicinājums
Ja jums ir interesanta informācija par kādu notikumu (vai jau notikušu, vai gaidāmu), dodiet ziņu mūsu portāla redakcijai: aiga.blumberga@kurzemnieks.lv.
Sludinājumi

Darbs pavāram, konditoram, viesmīlim

SIA "Santande" (41203009094) Ventspilī piedāvā darbu PAVĀRAM, KONDITORAM (darbs ar rauga, kārtaino un smilšu mīklu) un VIESMĪLIM. CV sūtīt e-pastā: kupfernams@inbox.lv vai zvanīt pa tālr. 29218377, www.hotelkupfernams.lv.
Aptauja

Kā stiprināt savu imunitāti rudenī?

Uzturā lietoju dabīgos vitamīnus.
Daudz esmu svaigā gaisā.
Kārtīgi izguļos.
Bieži mazgāju rokas.
Vēdinu telpas.
Mēģinu nestresot.
Slimoju reti.
Neko nedaru.
Kurzemnieks Horoskopi