Vārda dienu svin: Ritma, Ramona
Ceturtdiena, 2017. gada 20. jūlijs, 15:34
+20° C, vēja ātrums 2.6 m/s, Z-R vēja virziens

Kuldīgai divi čempioni

2017. gada 12. jūlijā, 04:00
Raksta autors: Inta Jansone
Kuldīgai divi čempioni
Latvijas Jaunatnes olimpiādē 110 m barjerskrējienā uzvarēja kuldīdznieks Kristiāns Skuruls (no labās). No 23. līdz 29. jūlijam viņš Latviju pārstāvēs Eiropas Jaunatnes vasaras olimpiādē Ungārijā.
Foto: Ievas Skurules arhīvs
Par Latvijas Jaunatnes olimpiādes čempioniem kļuvuši Kuldīgas novada sporta skolas vieglatlēti Kristiāns Skuruls un Mikus Pētersons.
Kristiāns bija labākais 110 m barjerskrējienā (15,07), viņam arī sudrabs šķēpa mešanā (58,40 m). Mikus uzvarēja 100 m skrējienā (11,43), vēl puisim sestais rezultāts 200 m (26,27). Jaunietēm 100 m sudrabu ieguva kuldīdzniece Kristīne Grīnberga (12,72), viņa bija ceturtā 200 m (26,33) un astotā 400 m (1:01,46). Mazajā zviedru stafetē (2:08,40) bronzu saņēma Kuldīgas jaunieši Krists Stepanovs, M.Pētersons, K.Skuruls un Aleksis Meļņiks. Otru bronzu izcīnīja galda tenisistu komanda: Kristaps Gebauers (vienspēlēs piektais), Mārtiņš Kuršinskis un Markuss Sīlis (vienspēlēs sestais).

400 m/b A.Meļņiks 7. vietā (1.03,86, viņš arī devītais tāllēkšanā ar 5,92 m), 10. – Guntis Gross (1.05,87), jaunietēm 13. – Ieva Lizete Rožkalna (1:15,81), 14. – Samanta Santa Gruntiņa (1:16,66). Trīssoļlēkšanā 11. vietā K.Stepanovs (11,01 m), 9. – Marta Olštreina (10,08 m), 13. – S.S.Gruntiņa (9,89 m). Šķēpa mešanā 12. – Ralfs Kristers Zirnis (40,74 m), viņam 13. rezultāts diska mešanā (28,12 m). Kārtslēkšanā septītais bija Emīls Līdaka (3,00 m). Augstlēkšanā 5. vietā Krista Brasla (1,59 m), 6. – Dana Daniela Dāvida (1,56 m). 100 metros 10. vietā Annija Paula Ansone (13,45), šķēpa mešanā viņa bija astotā (36,55 m). Tāllēkšanā 18. vietā Anta Abersone (4,62 m), 800 m 16. vietā Amanda Jansone (2:39,81). Mazajā zviedru stafetē jaunietes A.P.Ansone, I.L.Rožkalna, K.Grīnberga, Anna Peskova ierindojās astotajā vietā (2:32,03).

Klasiskajā volejbolā jaunietēm 4. vieta (Kuldīga – Rīga 0:3, Kuldīga – Limbaži 3:0, Kuldīga – Jūrmala 2:3, Kuldīga – Daugavpils 1:3). Pludmales volejbolā 5. vietā Igors Bolsunovskis, Jānis Jansons. (Sudrabu saņēma Skrundas puiši Kristers Ērglis un Martins Samms, bet viņi pārstāvēja Liepāju.) Riteņbraukšanā labākie rezultāti 10 km individuālajā braucienā: 11. – Anrijs Rancāns (tāda pati vieta 54 km grupas braucienā), 15. – Artūrs Raudis (grupas braucienā 20.), 18. – Oskars Dankbārs.

Iegūstot sešas medaļas, jaunie sportisti Kuldīgas novadu ierindoja augstajā 18. vietā. Līdera godā ar 190 godalgām ir Rīga. Olimpiādē piedalījās 2803 sportisti no 82 pašvaldībām, kas cīnījās par 239 medaļu komplektiem.
Komentāri
Pašlaik komentāru nav!
Pievieno jaunu komentāru:



Aicinājums
Ja jums ir interesanta informācija par kādu notikumu (vai jau notikušu, vai gaidāmu), dodiet ziņu mūsu portāla redakcijai: aiga.blumberga@kurzemnieks.lv vai zvaniet pa tālr. 22470000.
Aptauja

Vai esat apmierināts/-a ar laikapstākļiem šovasar?

Jā, veselības dēļ vēsumu panesu labāk nekā karstumu.
Jā, jo lietainā laikā ātrāk aug sēnes.
Nē, jo pārāk vēsi, lai peldētos.
Nē, jo lietainā laikā jāsēž mājās.
Nē, jo nevar nosauļoties.
Labāk patīk siltums.
Nesūdzos.
Kurzemnieks Horoskopi