Vārda dienu svin: Verners, Muntis
Trešdiena, 2018. gada 19. septembris, 15:52
+20° C, vēja ātrums 6.2 m/s, D-R vēja virziens

Pēdējais akmens un puspunkts

2017. gada 24. jūlijā, 00:00
Raksta autors: Inta Jansone
Pēdējais akmens un puspunkts
Latvijas spēkavīru čempionātā Kuldīgā par trešā posma uzvarētāju kļuva Artis Plivda no Preiļiem, kurš uzvar arī seifa celšanā.
Foto: Lāsma Reimane
Kuldīgas pārstāvim Jānim Šleckum tieši pēdējā vingrinājumā, nepaceļot pēdējo Atlanta akmeni, pietrūka puspunkta (kopā 47,5 punkti), lai uzvarētu Betsafe Latvijas spēkavīru čempionāta 3. posmā Pilsētas estrādē.
Vēl Kuldīgas vārdu godam aizstāvēja Oskars Martužans (4. vieta) un Edgars Andersons (5. vieta). Lai arī Edgars guva mikrotraumu, viņš no turpmākās cīņas neizstājās, jo negribēja pievilt kuplā skaitā sanākušos līdzjutējus. Viņus atbalstīja arī treneris Māris Rozentāls.

Uzvaras lauri šajā posmā pieredzējušajam atlētam Artim Plivdam (48 punkti). Vēl sīvu konkurenci radīja Sandis Ķiploks, Raivis Mundiciems, Magnuss Vucāns, Otomārs Skreija un Didzis Zariņš.

Atlētiem spēks un prasme bija jādemonstrē sešos vingrinājumos. Husqvarna raidera cilāšanā ar 13 reizēm nepārspēts palika D.Zariņš. Otro un trešo vietu ar divpadsmit pacēlieniem ieņēma mūsējie J.Šleckus un E.Andersons. Otrajā pārbaudījumā Ferratum Bank seifa celšanā uzvaru svinēja A.Plivda, paceļot to 12 reizes. Ar 11 reizēm viņam piekāpās J.Šleckus. Dalītā trešā un ceturtā vieta D.Zariņam un E.Andersonam (deviņas reizes). Darba drošības centra vairoga nešanā veiklākais izrādījās jaunais un talantīgais O.Martužans, paveicot to 18,31 sekundēs, otrais – J.Šleckus (18,49), trešais šajā pārbaudījumā – A.Plivda (19,48).

RERE grupas stafetē, kurai bija divi posmi – riepas velšana un smaguma nešana –, lielisku rezultātu (35,69 sek.) uzrādīja J.Šleckus, otrais – A.Plivda (38,54), bet trešais rezultāts bija O.Martužanam (41,39). Labieša mašīnas turēšanā uzvara A.Plivdam (55,40). Par dažām sekundes simtdaļām viņam piekāpās R.Mundiciems (52,13), trešais – J.Šleckus (49,65).
Betsafe Atlanta akmeņu celšanā pirmais atkal A.Plivda, visus sešus paceļot 67,49 sekundēs. Otrajā vietā ar pieciem akmeņiem 41,78 sekundēs bija J.Šleckus, trešais ar četriem akmeņiem – D.Zariņš (32,86).
Komentāri
Pašlaik komentāru nav!
Pievieno jaunu komentāru: