Vārda dienu svin: Melisa, Meldra, Meldris
Sestdiena, 2018. gada 21. jūlijs, 03:13
+17° C, vēja ātrums 2.52 m/s, Z-R vēja virziens

Treniņi, dziesmas un dejas

2017. gada 2. augustā, 04:00
Raksta autors: Inta Jansone
Treniņi, dziesmas un dejas
Sestdien sporta un atpūtas nometnē Īvandē bija vecāku diena, kad kopīgi veiktas dažādas nodarbes, piemēram, tautas bumbā sacentās mammas un meitas.
Foto: Inta Jansone
Šovasar Īvandē tradicionālajā Kuldīgas novada sporta skolas rīkotajā treniņnometnē volejbolistiem piedalījās ap 100 jauno sportistu no Kuldīgas, Skrundas un Liepājas.
Ciemos bija ieradies īpašs viesis, kuldīdznieks, pludmales volejbolists, pasaules U-21 čempionāta bronzas medaļas ieguvējs Kristaps Šmits, kurš stāstīja par savām sporta gaitām un piedalījās kopīgā treniņā. Tāpat nometnē viesojās tiesnesis Ilgvars Ozoliņš, viņš sportistus iepazīstināja ar pludmales volejbola noteikumiem, dažādām niansēm, kā arī spēles protokolu pildīšanu. Kopīgi tika turēti īkšķi par Latvijas duetiem, īpaši Jāni Šmēdiņu un Aleksandru Samoilovu, kuri startē Pasaules čempionātā pludmales volejbolā. Nometnē laiks bija piepildīts no agra rīta līdz pat vēlam vakaram. Katru dienu divi treniņi, ikdienu pa kādam interesantam pasākumam, piemēram, sacensības tūrismā, balonu mešana, orientēšanās sports. Bija arī modes skate Apkārt pasaulei un dziesmu pasākums World Vision utt.

Kopš pirmdienas dienas nometni Baltā bumbiņa Kuldīgas sporta hallē aizvada galda tenisisti.
Komentāri
Pašlaik komentāru nav!
Pievieno jaunu komentāru: