Vārda dienu svin: Urzula, Severīns
Sestdiena, 2017. gada 21. oktobris, 05:51
+6° C, vēja ātrums 3.1 m/s, A-ZA vēja virziens

Ar azartu aizstāv savu pagastu

2017. gada 9. augustā, 11:05
Raksta autors: Lāsma Reimane
Ar azartu aizstāv savu pagastu
Par pirmo vietu volejbolā cīnās Kurmāles un Īvandes komanda. Uzvaru izcīnīja Kurmāles volejbolisti.
Foto: Lāsma Reimane
Draudzīgā atmosfērā, bet ar lielu cīņas sparu Vārmes pagasta sporta stadionā 9. Kuldīgas novada atklātajās vasaras sporta spēles sacentās sportisti no visiem Kuldīgas novada pagastiem, no Alsungas novada un no Saldus novada Šķēdes.
Sacensību programmā bija iekļauts volejbols, strītbols, florbols, futbols, vieglatlētika, tūrisms, lielā stafete un smaguma vilkšana.

„Mums katru gadu ir vietējās sporta spēles, bet šogad tās apvienojām ar novada sporta spēlēm, un viss izdevās,” teica Vārmes sporta pasākumu organizatore Ilze Druvaskalna.

Galvenais tiesnesis bija Ivo Solomahins: „Visos sporta veidos bija novērojama liela konkurence, un tas tikai norāda, ka sportisti gatavojās šīm sacensībām. Bija pat ārzemēs dzīvojošie novadnieki, kuri plānoja brīvdienas, lai piedalītos. Nākamgad plānojam organizēt arī aktivitātes bērniem. Liels paldies Vārmes pagasta pārvaldei un visiem iesaistītajiem – tiesnešiem, tehniskajiem darbiniekiem – par augsto profesionalitāti, kopīgi organizējot spēles.”


REZULTĀTI
Vieglatlētika: 1. Vārme, 2. Turlava, 3. Kuldīga.
100 m skrējiens: 1. Annija Paula Ansone (13:77, Kuldīga), Ingmārs Lapčinskis (11:60, Vārme), 2. Adelīna Anna Ziemele (13:79, Turlava), Juris Budņikovs (11:80, Vārme), 3. Monta Bērica (14:34, Turlava), Aleksis Meļņiks (12:14, Kuldīga); 30+ grupā 1. Ance Bikse (14:86, Alsunga), 2. Džanita Freija (17:54, Turlava), 3. Velta Svaža (18:15, Laidi); 35+ grupā 1. Aigars Aniņš (12:08, Ēdole), 2. Dainis Kozlovskis (12:10, Turlava), 3. Guntars Žagariņš (13:01, Turlava).
200 m skrējiens: 1. Jolanta Strazdiņa (28:87, Vārme), I.Lapčinskis (24,28, Vārme), 2. Liene Daškevica (29:07, Kuldīga), Sergejs Ahmaduļins (24:71, Alsunga), 3. Kristīne Medne (33:29, Vārme), Janeks Rumbenieks (24:96, Kuldīga); 30+ grupā 1. A.Bikse (30:15), 2. Ludmila Joce (31:36, Turlava), 3. Vineta Āboliņa (33:03, Vārme); 35+ grupā 1. D.Kozlovskis (25:67), 2. Ivars Krūmiņš (26:76, Vārme), 3. G.Žagariņš (26:93).
Lodes grūšana: 1. Agnija Putniņa (9,27, Ēdole), Edgars Andersons (13,15, Vārme), 2. A.P.Ansone (8,69), J.Budņikovs (10,95), 3. Lilija Mūrniece (8,38, Alsunga), Matīss Fūrmanis (10,81, Alsunga); 30+ grupā 1. Una Birzniece (9,01, Turlava), 2. Inga Robežniece (7,71, Turlava), 3. Dace Budņikova (7,35, Vārme); 35+ grupā 1. Ainārs Krūmiņš (10,84, Alsunga), 2. A.Aniņš (9,49).
Kross (sievietēm 1000 m, vīriešiem 2000 m): 1. Līga Freiberga (03:52.80, Kuldīga), Āris Brantevics (06:42.36, Turlava), 2. J.Strazdiņa (03:58.90), J.Rumbenieks (06:44.53), 3. Annija Kolerte (04:00.09, Padure), Einārs Goldbergs (06:47.71, Alsunga); 30+ grupā 1. L.Joce (04:01.06), 2. Linda Medne (04:30.64, Vārme), 3. V.Āboliņa (04:39.83); 35+ grupā 1. I.Krūmiņš (07:36.40), 2. Gatis Moldovāns (07:48.41, Ēdole), 3. D.Kozlovskis (07:48.88).
Tāllēkšana: 1. L.Daškevica (4,33), J.Budņikovs (6,37), 2. Renāte Anete Mārtiņsone (4,32, Ēdole), Gvido Bondarenko (5,43, Kabile), 3. A.P.Ansone (4,21), Ivars Kintslers (5,30, Kabile); 30+ grupā 1. A.Bikse (4,20), 2. Una Birzniece (3,77, Turlava), 3. V.Āboliņa (3,69); 35+ grupā 1. A.Aniņš (4,94), 2. Agris Zīle (4,72, Kabile), 3. G.Žagariņš (4,47).
Stafete (4x160 m): 1. Vārme (J.Budņikovs, I.Lapčinskis, J.Strazdiņa, Ilze Druvaskalna; 01:22.12).
Strītbols: sievietēm 1. Turlava (U.Birzniece, Renāte Ozola, Inta Brantevica, D.Freija, A.A.Ziemele, I.Robežniece); vīriešiem 1. Kabile (Kaspars Balandīns, A.Zīle, Kārlis Pavlovs, Ģirts Pommers, Aivis Blinds, Juris Princis).
Volejbols: sievietēm 1. Kuldīga (Una Kazakova, Beāte Paula Rudzīte, Alise Dorbe, Ariana Freiberga, Agija Ankevica, Beāte Berga); vīriešiem 1. Kurmāle (Kaspars Podiņš, Gints Bukāts, Ivo Laumanis, Kārlis Kliemanis, Ēriks Pucens, Juris Tovstuļaks).
Florbols: 1. Kuldīga (Rūdolfs Ķīvītis, Linards Vimbsons, Krists Bergmanis, Niklāvs Ērcītis, Roberts Bambāns).
Futbols: 1. Kuldīga (Aleksis Bosjanoks, Ričards Vēvers, Niklāvs Dvaronis, Raivis Burkevics, Artūrs Šternbergs, Kristaps Blūms, Guntars Rumbenieks).
Tūrisms: 1. Alsunga (Annija Macpane, Inguss Pētersons, S.Ahmaduļins, Matīss Fūrmanis, E.Goldbergs; 05:23.84).
Smaguma vilkšana: 1. Kabile (Mārtiņš Mazais, Kaspars Blinds, Aivis Sīlis, Jānis Žilinskis, Juris Princis, Atvars Polis; 14:45).
Komentāri
Vārmes tante
2017. gada 10. augustā, 12:12
Organizatori varēja aiz sevis savākt tās izdzertās pudeles, riebjas!
Pievieno jaunu komentāru: