Vārda dienu svin: Jurģis, Juris, Georgs
Pirmdiena, 2018. gada 23. aprīlis, 12:27
+11° C, vēja ātrums 2.6 m/s, D-DA vēja virziens

Aizvadītas Skrundas novada sporta spēles

2017. gada 16. augustā, 05:00
Raksta autors: www.kurzemnieks.lv
Aizvadītas Skrundas novada sporta spēles
Ilona Rītiņa apbalvo pludmales volejbolistes Kristīni Kaltinieci un Klintu Liekniņu.
Foto: Aivitas Staņevičas arhīvs
Skrundas novada 8. atklātajās vasaras sporta spēles 110 dalībnieki savus spēkus izmēģināja deviņās dažādās disciplīnās.
Sacensībās piedalījās trīs futbola komandas, sešas strītbola, divpadsmit komandas pludmales volejbolā vīriešiem un četras komandas sievietēm.

Valsts karoga pacelšanas gods šogad tika skrundeniekam, kādreizējam sportistam, bet nu jau vairākus gadus aktīvam sporta līdzjutējam Gunāram Balodim. Sacensību norisi komentēja LTV sporta studijas ziņu reportieris, nīkrācnieks Matīss Timofejevs.

Jau kopš pirmajām vasaras sporta spēlēm, kopš izveidojās Skrundas novads, ik gadu visi vieglatlētikas rezultāti tiek salīdzināti ar iepriekšējo gadu sasniegumiem. Šogad tika labots Skrundas novada rekords 100 m skrējienā, un nu tas pieder Renāram Šefleram – 11,69 sekundes.

Skrundas novada sporta organizatore Aivita Staņeviča saka lielu paldies visiem sportistiem par piedalīšanos un atsaucību, tiesnešiem un visiem, kas sniedza atbalstu. Darba komandā strādāja Ilze Rutka, Ilona Rītiņa, Inese Ozoliņa, Aija Zeme, Matīss Timofejevs, Klinta Liekniņa, Kristīne Kaltiniece, Alise un Ritvars Ozoliņi, Lauris Kairo, Inga Flugrāte, Simona Zoniņa, Gunārs Mūrnieks un Dita Ņuņēvica.


LABĀKIE REZULTĀTI

Šķēpmešana: 1. Anna Lankovska (Skrunda, 22,42 m), 2. Gunta Lankovska (Skrunda, 12,90 m), 3. Sanita Āboliņa (Skrunda, 12,28 m); 1. Jānis Fjodorovs (Rudbārži, 41,90 m), 2. Jānis Jaunzems (Skrunda, 40,10 m), 3. Reinis Grīnbergs (Skrunda, 39,63 m).
Lodes grūšana: 1. Anna Lankovska (Skrunda, 7,66 m), 2. Diāna Vitkovska (Skrunda, 7,11 m), 3. Ilva Danenberga (Skrunda, 6,80 m); 1. Valdis Kalns (Īvande, 10,43 m), 2. Jānis Jaunzems (Skrunda, 10,40 m), 3. Visvaldis Dēvits (Skrunda, 9,93 m).
Tāllēkšana: 1. Anna Lankovska (Skrunda, 4,31 m), 2. Ilva Danenberga (Skrunda, 4,19 m), 3. Alise Ozoliņa (Rudbārži, 4,05 m); 1. Deniss Vitkovskis (Skrunda, 5,40 m), 2. Renārs Šeflers (Skrunda, 5,39 m), 3. Klāvs Kairo (Rudbārži, 5,25 m).
100 m: 1. Anna Lankovska (Skrunda, 14,19), 2. Ilva Danenberga (Skrunda, 14,63), 3. Alise Ozoliņa (Rudbārži, 15,95); 1. Renārs Šeflers (Skrunda, 11,69), 2. Deniss Vitkovskis (Skrunda, 11,72), 3. Artūrs Jansons (Skrunda, 12,18).
1500 m kross sievietēm: 1. Anna Lankovska (Skrunda, 6:12), 2. Dace Pļehova (Skrunda, 7:31), 3. Aiva Lankovska (Skrunda, 7:44).
3000 m kross vīriešiem: 1. Jānis Fjodorovs (Rudbārži, 11:56), 2. Juris Iļčenko (Nīkrāce, 12:55), 3. Raivo Žanis Behmanis (Skrunda, 13:45).
Strītbolā vīriešiem uzvarēja Valts Iļģis, Rojs Rogovskis, Arnolds Krauklis.
Futbolā pirmie Skrunda (Oļegs Kricaks, Edgars Fišmeisters, Deniss Vitkovskis, Jānis Fišmeisters, Artjoms Zaharovs, Edgars Kanenieks, Mārtiņš Kanenieks, Linards Šeflers, Renārs Šeflers).
Pludmales volejbolā 1. vietā Elizabete Gredzena un Alise Igale (Rīga), Reinis Grīnbergs un Edgars Rutkis (Skrunda).
Komentāri
Pašlaik komentāru nav!
Pievieno jaunu komentāru: