Vārda dienu svin: Urzula, Severīns
Svētdiena, 2018. gada 21. oktobris, 11:11
+3° C, vēja ātrums 0.5 m/s, Z vēja virziens

Svarīga tehnika un pieredze

2017. gada 23. augustā, 04:00
Raksta autors: Inta Jansone
Svarīga tehnika un pieredze
Kurzemes čempioni B grupā: Kuldīgas novada sporta skolas U-8 grupas 2. komanda: Rajens Polis, Markuss Ibergs, Eduards Vēvers, Ernests Šimpermanis, Marko Sļisarenko, Toms Liekniņš, Juris Martinsens, Jēkabs Olte. Aizmugurē treneris Māris Tilgalis.
Foto: Māra Tilgaļa arhīvs
Kurzemes jaunatnes futbola čempionātā Kuldīgas novada sporta skolas U-8 grupas 2. komanda B divīzijā bijusi labākā.
Mazie futbolisti Saldū pārspēja četras vienaudžu komandas no Liepājas un Brocēniem. Treneris Māris Tilgalis ar paveikto apmierināts: „Šajā vecuma posmā svarīgi apgūt tehniku, iegūt spēļu pieredzi.” Šodien viņa trenētā U-8 grupas 1. komanda spēlē Liepājā A divīzijā.
Komentāri
ivcix
2017. gada 28. augustā, 11:34
PIlnīgi nepareizs uzskats trenerim, jo šajā vecumā ir svarīgi nostiprināt ķermeni un iegūt labu vispārējo fizisko sagatavotību, protams, neaizmirstot par futbola pamatelementiem, Bet tie noteikti nav galvenie šajā vecumā.
Futbolists
2017. gada 24. augustā, 18:57
Šis treneris baigi maldās, šajā vecumā bērniem ir jārotaļājās un jārada interese par sportu, lai nav tā kā ar iepriekšējiem, kad 10 gados visi baigie čempiņi, bet 14 jau beidz lielo futbola karjeru! Ko tajā sporta skolā māca, nezinu, laikam par daudz tur priekšnieki bez zināšanām!
Rembo
2017. gada 24. augustā, 16:21
Liels paldies jāsaka trenerim Mārim Tilgalim par nesavtīgo darbu ieguldot savas trenera prasmes jaunajos Kuldīgas futbolistos! Lepojamies!
Pievieno jaunu komentāru:Aicinājums
Ja jums ir interesanta informācija par kādu notikumu (vai jau notikušu, vai gaidāmu), dodiet ziņu mūsu portāla redakcijai: aiga.blumberga@kurzemnieks.lv.
Sludinājumi

Darbs pavāram, konditoram, viesmīlim

SIA "Santande" (41203009094) Ventspilī piedāvā darbu PAVĀRAM, KONDITORAM (darbs ar rauga, kārtaino un smilšu mīklu) un VIESMĪLIM. CV sūtīt e-pastā: kupfernams@inbox.lv vai zvanīt pa tālr. 29218377, www.hotelkupfernams.lv.
Aptauja

Kā stiprināt savu imunitāti rudenī?

Uzturā lietoju dabīgos vitamīnus.
Daudz esmu svaigā gaisā.
Kārtīgi izguļos.
Bieži mazgāju rokas.
Vēdinu telpas.
Mēģinu nestresot.
Slimoju reti.
Neko nedaru.
Kurzemnieks Horoskopi