+12° C, vēja ātrums 1.26 m/s, R-DR vēja virziens

Smagais darbs nes augļus

2017. gada 1. novembrī, 05:00
Raksta autors: Inta Jansone
Latvijas Volejbola federācijas kausu U-12 grupā ieguvušas Kuldīgas novada sporta skolas meitenes.
Oktobra izskaņā labus panākumus gan valsts, gan starptautiskās sacensībās guvuši mūsu jaunie volejbolisti.
Latvijas Volejbola federācijas kausa izcīņā U-12 grupā trofeju ieguvušas Kuldīgas novada sporta skolas audzēknes ar treneri Ievu Ņečiporuku. Šajā grupā sporta skolas II komandai tika 13. vieta, bet treneres Rudītes Kronlakas Skrundas vienība ierindojās 15. vietā.

2004. g. dzimušie un jaunāki zēni Igaunijā Rudens kausā izcīnījuši 2. vietu. Finālspēlēs kuldīdznieki ar 2:0 uzvarēja klubus Tats un Kohila, bet turnīra galvenajā cīņā ar 0:2 zaudēja Daugavpils vienaudžiem, kuri kļuva par uzvarētājiem.

Bet Baltijas kausa izcīņā jauniešiem un junioriem uzvaras lauri – Latvijas izlasēm. Pie augstākā kaluma medaļām tikuši arī mūsu volejbolisti: U-17 grupas izlasē – Kristers Niks Ērglis, U-18 grupā – Rūta Linde, Agija Ankevica un Petra Ņečiporuka, U-19 – Jānis Jansons.