Vārda dienu svin: Ritma, Ramona
Piektdiena, 2018. gada 20. jūlijs, 11:38
+24° C, vēja ātrums 2.6 m/s, Z-R vēja virziens

Godinot pirmos trenerus

2018. gada 3. janvārī, 11:30
Raksta autors: Inta Jansone
Godinot pirmos trenerus
Labus rezultātus pirmo treneru piemiņas turnīrā guva arī kuldīdznieki: pirmajā rindā Nellija Jēkabsone, otrajā no kreisās Viktors Šteinbergs, Nellija Maklakova un Renārs Megnis.
Foto: Gunāra Gertnera arhīvs
Otrajos Ziemassvētkos Kuldīgas šaha klubā norisinājās pirmo treneru Alberta Grandberga un Jāņa Vilerta piemiņas turnīrs, kurā spēlēt bija ieradies kupls dalībnieku pulks.
Pārliecinoši turnīru aizvadīja galvenais favorīts Ivars Bērziņš no Liepājas, kurš uzvarot pirmajās sešas partijās, bet atlikušajās divās nospēlējot neizšķirti, kļuva par turnīra uzvarētāju. Otro vietu turnīrā izcīnīja Rīgas šaha skolas audzēknis Atis Frīdenšteins-Brīdiņš. Viņam medaļa un balva par 1. vietu jauniešu konkurencē. Trešajā vietā turnīrā kuldīdznieks, treneris Viktors Šteinbergs. Viņam medaļa un balva kā labākajam senioram (60+). Ceturtā vieta turnīrā un medaļa par 2. vietu vīriešiem Vjačeslavam Verņukam no Ventspils, bet piektā vieta turnīrā un 3. vieta vīriešiem vēl vienam kuldīdzniekam Renāram Megnim. Labākās sievietes medaļa un balva tika Nellijai Maklakovai (Kuldīga/Rīga), turnīra kopvērtējumā viņai 10. vieta. Labākās jaunietes medaļa un balva Kuldīgas novada sporta skolas audzēknei Nellijai Jēkabsonei.

Šoreiz dalībnieki bija ieradušies no Liepājas, Rīgas, Ventspils, Olaines un Sabiles.
Komentāri
Pašlaik komentāru nav!
Pievieno jaunu komentāru: