Vārda dienu svin: Gaits, Karīna, Gaitis
Trešdiena, 2018. gada 17. oktobris, 16:52
+16° C, vēja ātrums 3.1 m/s, D-DR vēja virziens

Gada gaidītākās sacensības

2018. gada 15. janvārī, 01:00
Raksta autors: Inta Jansone
Gada gaidītākās sacensības
„Ļoti labi, ka spēcīga konkurence ir tepat, Latvijā, un nav jāmeklē starptautiski turnīri,” novērtē tāllēcēja Lauma Grīva.
Foto: Sporta skolas arhīvs
Sestdien, 20. janvārī, Kuldīgas manēžā notiks 8. starptautiskās sacensības vieglatlētikā "Kuldīgas Katrīnas kauss", un pašai sporta bāzei tā būs desmitā gadskārta.
Atklāšana paredzēta 17.50, pēc tam sievietes sacentīsies 60 m barjerskrējienā, 60 m, 400 m, 1000 m, tāllēkšanā, augstlēkšanā, vīrieši – 60 m barjerskrējienā, 60 m, 400 m, 1000 m, kārtslēkšanā un tāllēkšanā.


MĒRĶIS – EIROPAS ČEMPIONĀTS

Dalībnieku vidū būs arī talantīgās vieglatlētes: skrējēja Gunta Latiševa- Čudare un tāllēcēja Lauma Grīva. Abām šīs vasaras lielākais uzdevums – starts Eiropas čempionātā. „Man nav mērķa braukt uz pasaules čempionātu telpās, tāpēc izbaudīšu sacensības tepat,” saka G.Latiševa-Čudare. „Ziema ir laiks, kad sagatavoties vasarai. Jāgatavojas treniņnometnēm, kas sāksies martā, un līdz Eiropas čempionātam jātiek vislabākajā formā.”

Līdzīgās domās ir tāllēcēja L.Grīva, tikai viņa normatīvu Eiropas čempionātam jau izpildījusi. „Lai arī darbs paveikts, jāmēģina iegūt vēl labāku formu. Katrīnas kauss būs pirmās sacensības pēc vasaras, konkurence būs sīva, jo te lēks gandrīz visas labākās latviešu meitenes. Spēcīgi sāncenši dod papildu stimulu – strādāt vēl centīgāk.”


VAJADZĪGS ATBALSTS

Vieglatlētes atzīstas, ka Katrīnas kausu gaida. „Manuprāt, šis ir lielākais vieglatlētikas pasākums Latvijā – līmenis tajā augsts, arī rezultāti labi,” teic G.Latiševa-Čudare. Līdzīgi uzskata L.Grīva: „Vienkopus var vērot spēcīgus sportistus, bet mums uzmundrinājumam vajadzīgs līdzjutēju atbalsts.”
Komentāri
Pašlaik komentāru nav!
Pievieno jaunu komentāru: