Vārda dienu svin: Ārija, Rigonda, Adrians, Adriāna, Adrija
Ceturtdiena, 2018. gada 22. februāris, 07:09
-21° C, vēja ātrums 1.97 m/s, A vēja virziens

Paldies par sasniegto

2018. gada 24. janvārī, 00:00
Raksta autors: Inta Jansone
Paldies par sasniegto
Piektdien, 26. janvārī, 18.00 Kuldīgas kultūras centrā pasākumā "Jaunatnes sporta laureāts 2017" tiks godināti audzēkņi, kuri guvuši labus rezultātus pasaulē, Eiropā, Baltijā un Latvijā.
Dalība Eiropas, pasaules, Baltijas čempionātā, Latvijas izlases dalībnieki

Pludmales un klasiskajā volejbolā: Kristaps Šmits, Jānis Jansons, Agija Ankevica, Petra Ņečiporuka, Paula Nikola Ņečiporuka, Annija Jurdža, Rūta Linde, Kristers Vēzis, Igors Kristers Bolsunovskis.
Vieglatlētikā: Kristiāns Skuruls, Ērika Jēkabsone, Kristīne Grīnberga, Krista Brasla, Niks Samauskis.
Dambretē: Dāvids Benderskis.
Galda tenisā: Viktorija Poriņa, Nika Plivča.
Riteņbraukšanā: Kristaps Pelčers, Arvis Rendors.
Kikboksā: Alekss Ļeonovs, Eduards Kuzmins, Ralfs Akmeņkalns.
Jātnieku sportā: Mārtiņš Ernests Pilders.
Novusā: Ralfs Slipiņš.


Izcīnījuši 1.–6. vietu Latvijas jaunatnes olimpiādē, 1.–3. vietu Latvijas jaunatnes čempionātā

Florbolā: Markuss Indriksons, Oskars Daniels Lācis, Salvis Sīkmanis, Emīls Austers, Tomass Alksniņš, Ritvars Marskis, Rūdolfs Ļebedevs, Artūrs Miķelsons, Gustavs Blūms, Dīvs Avdjukēvičs, Kārlis Krūmiņš, Emīls Felšaus, Valters Rubenis, Uvis Uldis Rozentāls, Reinis Eduards Ernsons, Kristers Cīrulis.
Kikboksā: Anete Branta, Andris Grūbis, Harijs Miezītis, Jānis Alksnis, Eduards Blūms, Krists Kristers Rēvalds, Edgars Ričards Zariņš, Māris Ūdriņš.
Volejbolā: Mārtiņš Skrickis, Ričards Berķis, Rūdis Millers, Juris Ullas, Kristians Fokerots (arī pludmales volejbolā), Fēliks Cīrulis, Rūdolfs Pilskungs, Mārtiņš Bērziņš, Viesturs Bikavs, Kārlis Liepiņš, Toms Roberts, Alise Dorbe, Beāte Paula Rudzīte, Jolanta Aina Stepanoviča, Beāte Berga, Beāte Bauermeistere, Dārta Meija, Laura Keita Danenberga, Roberta Romāne, Krista Balgalve, Sindija Bože, Una Kazakova, Eduards Stieģelis, Francis Ernests Laškovs, Nils Zīle, Miks Olafs Matevičs, Jānis Lancmanis, Dāvis Storķis (arī pludmales volejbolā), Ivo Puriņš, Roberts Ralfs Zommers, Rūdis Kadakovskis, Kristers Zonbergs.
Pludmales volejbolā: Markuss Graudelis, Rolands Folkheims.
Futbolā: Ričards Vēvers, Artūrs Šternbergs, Niklāvs Dvarons.
Ugunsdzēsības sportā: Dāvis Biksons, Ģirts Jansons, Maija Redīza.
Vieglatlētikā: Mikus Pētersons, Aleksis Meļņiks, Krists Stepanovs, Dana Daniela Dāvida, Janeks Rumbergs, Emīls Līdaka, Monta Jankovska, Līva Jakobsone, Mareks Ņikiforovs, Lelde Mieze, Liene Daškevica, Alise Reimane, Vanesa Silvestrova, Auce Mūrniece, Ralfs Zazerskis, Roberts Marauskis, Mārcis Ziņģis, Ralfs Bauermeisters.
Dambretē: Justīne Ansone, Artis Rancāns.
Galda tenisā: Nika Bondare, Elinda Kravinska, Nellija Štāle, Marta Kemlere, Mārtiņš Kuršinskis, Kristaps Gebauers, Markuss Sīlis, Inga Birzniece.
Treneri: Ivo Solomahins (florbols), Sergejs Ļeonovs (kikbokss), Juris Špiguns (ugunsdzēsības sports), Leonīds Temjaševs, Ieva Lepse (galda teniss), Ilze Stukule, Aija Lancmane, Ieva Skurule, Roberts Blumbergs, Vaclovs Svažs (vieglatlētika), Gvido Treimanis (futbols), Mareks Maļinovskis (riteņbraukšana), Pēteris Gailāns (dambrete), Ieva Ņečiporuka, Rudīte Kronlaka, Agnese Megne, Jānis Jerumanis, Vijars Švānbergs, Zigmunds Milzarājs, Ainars Zankovskis (volejbols).
Atbalstītāji: Baloži&Ko, Genus, Lāses AMWide Forest, Būvfirma „Inbuv”.
Komentāri
Pašlaik komentāru nav!
Pievieno jaunu komentāru: