Vārda dienu svin: Melānija, Imanta
Svētdiena, 2018. gada 19. augusts, 20:16
+20° C, vēja ātrums 5.7 m/s, D-R vēja virziens

Kuldīgas "roņi" peld Liepājā

2018. gada 31. janvārī, 04:00
Raksta autors: Laila Liepiņa
Kuldīgas "roņi" peld Liepājā
Harijs Miezītis, Jeļena Miezīte, Raits Valters un Kārlis Grundmanis pārstāv Kuldīgu Latvijas atklātajā ziemas peldēšanas čempionātā Liepājā.
Foto: Jeļenas Miezītes arhīvs
Četri kuldīdznieki – Jeļena Miezīte, Harijs Miezītis, Raits Valters un Kārlis Grundmanis – sestdien Beberliņu ezerā Liepājā startējuši XIV Latvijas atklātajā ziemas peldēšanas čempionātā, un Raits ieguvis divas godalgas.
Pieredzes bagātais R.Valters piedalījies divās disciplīnās. Viņa rezultāti: 1. vieta 50 m un 2. vieta 100 m G grupā (1959–1963). J.Miezīte Ventā peld visu gadu un ziemas sacensībās piedalījusies trešo reizi. Viņa atzina, ka šogad centusies peldēt tehniskāk, bet līdz ar to rezultāts sliktāks nekā pagājušajā reizē – 25 m peldējumā 7. vieta E grupā (1969–1973). K.Grundmanim šīs bijušas pirmās sacensības – 50 m distancē G grupā 6. vieta. J.Miezītes 11 gadu vecais dēls Harijs nopelnījis titulu Jaunais ronis, iemērcējoties āliņģī.

Ūdens temperatūra bija 0 grādu, gaisa temperatūra +3 grādi. Pēc peldes varēja cienāties ar zupu, sildīties divās pirtīs un karstā ūdens baļļā. Mūsējie šim pasākumam pagatavojuši plakātu Kuldīgas roņi. J.Miezīte aicina visus ziemas peldētājus sadūšoties arī sacensībām, jo peldētāju Kuldīgā esot daudz.

Šogad sešu distanču peldējumā no 25 līdz 450 metriem ar laika kontroli startēja 208 dalībnieki. Čempionāta tālākais viesis Davādorjs Šagdarsurens (Davaadorj Shagdarsuren) caur Baltkrieviju ap 7000 kilometru uz Liepāju bija mērojis no Mongolijas. Čempionātu organizēja Liepājas veloaktīvistu un ziemas peldētāju klubs Veloronis ar pilsētas domes atbalstu.

Vairāk: www.veloronis.lv.
Komentāri
Pašlaik komentāru nav!
Pievieno jaunu komentāru: