Vārda dienu svin: Melānija, Imanta
Svētdiena, 2018. gada 19. augusts, 20:15
+20° C, vēja ātrums 5.7 m/s, D-R vēja virziens

Ar basketbola bumbu – finālā

2018. gada 5. februārī, 02:00
Raksta autors: Jolanta Hercenberga
Ar basketbola bumbu – finālā
Kuldīgas Alternatīvās sākumskolas 1. klase pēc uzvaras konkursa "„Sportland” pirmie soļi basketbolā" pusfinālā Saldū. Aizmugurē – skolas direktore Lorita Dermane, no kreisās – sporta skolotāja Līga Zeidaka un klases audzinātāja Lāsma Balode.
Foto: Skolas arhīvs
Kuldīgas Alternatīvās sākumskolas 1. klase konkursa "„Sportland” pirmie soļi basketbolā" pusfinālā Saldū ieguvusi pirmo vietu un tiesības februārī startēt finālā Rīgā.
Saldū deviņas komandas no Kurzemes un Zemgales sacentās desmit stafetēs ar basketbola elementiem. Uzvarētāju klases audzinātāja Lāsma Balode stāsta, ka skolēnus gatavojusi sporta skolotāja Ineta Kronberga: „Bērni cītīgi mācījās bumbu driblēt, mest grozā, apguva vēl citas prasmes. Par iespēju braukt uz finālu visi ir ļoti priecīgi. Man patīk ar skolēniem piedalīties sporta konkursos, jo tas attīsta dažādas labas īpašības: viņi kļūst draudzīgāki, izpalīdzīgāki, mācās sadarboties, izjust kolektīva garu. Sportojošajiem arī mācībās veicas labāk.”

Klase balvā saņēmusi piecas basketbola bumbas, bet katrs dalībnieks – suvenīrpiekariņu. Pusfinālā startēja 21 kuldīdznieks, bet finālā būs sešas meitenes un seši zēni, kā prasa nolikums. Pārējie klasesbiedri – līdzjutēji. Viss izšķirsies 27. februārī O.Kalpaka Rīgas Tautas daiļamatu pamatskolā. Uzvarētāji dosies ekskursijā uz Liepāju un tiksies ar basketbolistu Kristapu Porziņģi. 1.–3. vietas ieguvēji apmeklēs Latvijas izlases treniņu un satiks spēlētājus. Ceturto gadu konkursu pirmklasniekiem rīko Latvijas Jaunatnes basketbola līga kopā ar sporta apģērbu un inventāra tirgotāju Sportland.
Komentāri
Pašlaik komentāru nav!
Pievieno jaunu komentāru: