Vārda dienu svin: Melānija, Imanta
Svētdiena, 2018. gada 19. augusts, 20:14
+20° C, vēja ātrums 5.7 m/s, D-R vēja virziens

Ziņo par ziemas olimpiskajām spēlēm

2018. gada 2. februārī, 16:24
Raksta autors: Kurzemnieks.lv
Ziņo par ziemas olimpiskajām spēlēm
Pirms došanās deviņu stundu lidojumā uz Koreju top kopbilde. Jānis pirmais no kreisās.
Foto: Jāņa Miņina arhīvs
Kuldīdznieks Jānis Miņins, kurš tagad trenē Polijas bobslejistus, iespēju robežās "Kurzemnieka" lasītājus informēs par notiekošo ziemas olimpiskajās spēlēs Phjončhanā, Korejā.
Lūk, pirmie iespaidi ceļā uz Koreju.

Piektdiena, 2. februāris
J.Miņins: „Šodien Varšavā saņēmām olimpisko ekipējumu no poļu ražotāja, arī Latvijas sportisti izmantos šī ražotāja apģērbu. Viss ir labi noorganizēts, ekipējumi piemeklēti, un nevienam nebija problēmu ar izmēru. Atceros: kad pats vēl startēju, dažiem ne viss derēja, it sevišķi, ja ekipējumu saņem viens no pēdējiem. Arī Krievijā pirms Soču spēlēm mums viss tika piemeklēts, piemērīts un bija papildu izmēri, ko varēja samainīt pret lielāku vai mazāku.

Arī izbraukšana labi pārdomāta. Delegācija pārnakšņo viesnīcā pie lidostas (50 m), un rīt dodamies ceļā uz Koreju. Deviņas stundas lidosim, un sportistiem sāksies aklimatizācijas periods, kas ilgst deviņas dienas līdz pilnīgai organisma aklimatizācijai citā laika joslā, kam tiks pakārtota treniņu slodze, lai organisms vieglāk adaptētos un sportisti būtu gatavi startam.

Visiem maniem sportistiem tās būs pirmās olimpiskās spēles, tāpēc iespaidi būs spilgti. Tikai startiem, iespējams, tas nedaudz pievienos papildu stresu un uztraukumu, kas ne visai labi var ietekmēt sniegumu. Man būs papildus jāpieskata sportisti un jāpastrādā ar viņiem arī psiholoģiski.

Mums komandā ir arī veiksmes stāsts – viens no sportistiem izlasei pievienojās tikai pirms10 mēnešiem, ar smagu darbu un talantu viņš iekļuva olimpiskajā komandā, taču vēl joprojām turpina teikt, ka neticot, ka dodas uz Koreju. Viņam tāpat kā daudziem sportistiem tas bija viens no lielākajiem sapņiem, kas pašlaik piepildās.”


(Turpmāk vēl.)
Komentāri
es
2018. gada 5. februārī, 23:18
LOK! Lai tev pasam dzives svarigakaja bridi akla zarna parspragst
Kurzemnieks
2018. gada 5. februārī, 18:18
Paldies, lasītāj, ka pamanījāt kļūdu! Jau izlabojām! :)
zirgs
2018. gada 5. februārī, 15:11
Korektors atvaļinājumā? "lai organisms vieglāk adoptētos "
zibo
2018. gada 2. februārī, 23:09
Lasīšu ar interesi!
Anda
2018. gada 2. februārī, 23:08
Nav korekti. It kā nezinātu, ka aklā zarna neizvēlas, kad tā iekaist.
LOK
2018. gada 2. februārī, 21:34
Nu kā tad, pastāsti Janka saviem džekiem kā OS pakāst dēļ aklās zarnas✌
Pievieno jaunu komentāru: