Vārda dienu svin: Melānija, Imanta
Svētdiena, 2018. gada 19. augusts, 20:15
+20° C, vēja ātrums 5.7 m/s, D-R vēja virziens

Ziņo par ziemas olimpiskajām spēlēm

2018. gada 5. februārī, 11:39
Raksta autors: Kurzemnieks.lv
Ziņo par ziemas olimpiskajām spēlēm
Ciematā visi izmitināti daudzstāvu mājās un katra valsts izkārusi logos un balkonos savas valsts karogu, kas ir jau ierasta tradīcija.
Foto: Jāņa Miņina arhīvs
Kuldīdznieks Jānis Miņins, kurš tagad trenē Polijas bobslejistus, iespēju robežās "Kurzemnieka" lasītājus informēs par notiekošo ziemas olimpiskajās spēlēs Phjončhanā, Korejā, kas notiks no 9. līdz 25. februārim.
Svētdiena, 4. februāris

J.Miņins: „Esam ieradušies olimpiskajā ciematā. Laiciņš kā jau ziemai pieklājas – mīnus 10 grādi, ir vējains. Var redzēt, ka, staigājot pa ciematu, sportisti uzvilkuši siltāko ekipējumu, bet slēpotāji uz sejām salīmējuši pat plāksterus, lai treniņos to neapsaldētu.

Ciematā visi izmitināti daudzstāvu mājās (15 stāvi), un katra valsts logos un balkonos izkārusi savas valsts karogu, kas ir jau ierasta tradīcija.

Centrā atrodas pats svarīgākais visām komandām. Lielā sporta zālē izvietota ēdnīca ar plašu ēdiena izvēli, lai katram (it sevišķi slēpotājiem) būtu iespēja izvēlēties savai diētai atbilstošu ēdienu. Vēl ciematā ir slimnīca jeb traumpunkts, kur saņemt palīdzību, fitnesa centrs un pat frizētava.

Pirmdien visas bobsleja komandas dosies izkrāmēt savus konteinerus, ar ko tika atsūtīti bobi un ekipējums. Katrai komandai tiek piešķirti speciāli boksi-garāžas, kuros komandas mehāniķi un treneri pavadīs daudz laika, pilnveidojot un pielāgojot bobus olimpiskajai trasei.”


(Turpmāk vēl.)
Komentāri
Pašlaik komentāru nav!
Pievieno jaunu komentāru: