Vārda dienu svin: Māris, Mārica, Maigurs
Sestdiena, 2018. gada 22. septembris, 10:49
+15° C, vēja ātrums 10.3 m/s, D-R vēja virziens

Gar Ventas sniegotajiem lokiem

2018. gada 28. februārī, 00:00
Raksta autors: Janeta Turka
Gar Ventas sniegotajiem lokiem
Tautas slēpojumā gar Ventas lokiem Kuldīgā varēja izvēlēties piecu vai desmit kilometru distanci.
Foto: "Takas" arhīvs
Tradicionālais tautas slēpojums-pārgājiens, ko organizēja Kuldīgas tūrisma un orientēšanās klubs "Taka", 24. februārī sapulcēja 44 dalībniekus.
Tiesa, dienas beigās saraksts sasniedza pat 53 ierakstus, jo statistikas nolūkos tika pierakstīti arī visi pārējie, kuri todien sastapti ar slēpēm Padures meža trasēs.

Visčaklākie bija kuldīdznieki, kuplā skaitā ieradās snēpelnieki. Tālākie viesi bija no Ventspils, Aizputes, Grobiņas, Priekules, pat Smiltenes un Alūksnes, kuri draugu apciemošanu Kuldīgā apvienoja ar slēpojumu. Jaunākajam dalībniekam, četrus gadus vecajam Gustavam blakus stājās seniors Jānis Pommers savos 84 gados. Pirms starta uzmundrinošus vārdus teica viens no trases veidotājiem Jānis Turks, bet domes priekšsēde Inga Bērziņa pateicās Takai par šo pasākumu.

Finišā visus sagaidīja uz ugunskura vārīta tēja un cepumi, kā arī godam nopelnītais apliecinājums par piedalīšanos. Taka izsaka pateicību Braslu māju saimniekiem par atļauju slēpojuma trasi veidot gandrīz vai caur viņu pagalmu, īpašs paldies par suņa pieskatīšanu.

Kā pēc finiša sacīja Kaspars Kalējs no Alūksnes: „Pasākums bija jauks, uzmundrinošie uzraksti visas distances garumā ne reizi vien lika pasmaidīt un atrast dziļākas spēka rezerves, ja vien slēpes būtu gana labi slīdējušas arī tai virzienā, kurā vajadzēja... Varbūt vēl kāds nobrauciens būtu padarījis distanci vēl baudāmāku.”
Komentāri
Akat
2018. gada 28. februārī, 11:05
Žēl, ka no mūsu sporta vadoņiem neviens neizrādīja interesi...
Pievieno jaunu komentāru: