+14° C, vēja ātrums 1 m/s, D-R vēja virziens

Sudraba meitenes un puiši

2018. gada 14. maijā, 00:00
Raksta autors: Inta Jansone
U-15 grupā zēniem par Latvijas vicečempioniem kļuvusi Kuldīgas un Skrundas apvienotā volejbola komanda.
Latvijas jaunatnes volejbola čempionātā sudraba medaļas izcīnījušas Kuldīgas novada sporta skolas U-12 grupas 1. komandas meitenes un U-15 grupas zēni.
Meitenes piekāpās vienīgi Rīgas volejbola skolas pirmajai vienībai. Komandā spēlēja Daniela Agriņa, Anna Valdmane, Dārta Garokalna, Emīlija Zīverte, Rēzija Bikova (viņa saņēma labākās spēlētājas balvu), Laura Šmīdenberga, Diāna Sedliņa, Aleksandra Timbere, Monta Uzare, Elizabete Teterina, Nikola Birze (trenere Ieva Ņečiporuka). Otra vienība ierindojās 8. vietā, bet Kuldīgas/Skrundas komanda, kas spēlēja otrajā finālgrupā, ierindojās 14. vietā (trenere Rudīte Kronlaka).

U-12 grupas Kuldīgas/Skrundas zēni čempionātā izcīnīja 5. vietu, un labākā spēlētāja balvu saņēma Markuss Graudelis (treneri Zigmunds Milzarājs un Vijars Švānbergs). U-13 grupas meitenēm – 13. vieta.

U-15 grupas zēniem finālposmā Kuldīgas un Skrundas apvienotā komanda ieguva 2. vietu. Par medaļām cīnījās Eduards Stieģelis, Kristians Fokerots, Nils Zīle, Francis Ernests Laškovs, Miks Olafs Matevičs (viņam labākā spēlētāja balva), Ivo Puriņš, Rūdis Kadakovskis (treneri Jānis Jerumanis un Ainars Zankovskis).

U-19 grupas zēnu apvienotā Kuldīgas un Liepājas (Aizputes) sporta skolas komanda ierindojās 5. vietā (treneris J.Jerumanis, Gints Sedols). Latvijas Volejbola federācijas konkursā 2016./2017. gada labākā sporta skola 1. grupā Kuldīgas novada sporta skola ieguvusi 3. vietu.