Kristaps mājās iegūst zeltu

2018. gada 16. maijā, 00:00
Raksta autors: Inta Jansone
Riteņbraukšanas sacensībās "Cerību kauss" Kuldīgā.
Svētdien bērnu riteņbraukšanas sacensībās "Cerību kauss" otrajā posmā Kuldīgā D grupā uzvaru ieguva sporta skolas audzēknis Kristaps Pelēkais.
Starta un finiša zona atradās Pilsētas laukumā. Pirmais starts tika dots D grupai, kurai bija jāpieveic seši apļi (viens – 1,2 km). Zēniem par līderi kļuva mājinieks K.Pelēkais (13:26,3), 4. vietā ierindojās Kaspars Šalme, 6. – Uvis Zvirbulis, 9. – Jānis Stucers, 11. – Gatis Gruntiņš.

C grupas zēniem bija jāpieveic 12 apļi, un no kuldīdzniekiem labākais rezultāts Tomam Vazdiķim – 7. vieta, Gusts Lapiņš finišēja tūdaļ aiz viņa, bet Jānis Priedoliņš ierindojās 13. vietā.

B grupā (16 apļu) no mājiniekiem labākais bija Artūrs Raudis – 7. vieta, Renārs Alševskis – 16., Lauris Ābele – 19., Toms Riekstiņš – 20.

Īpašas sacensības bija sarūpētas arī mazajiem riteņbraucējiem, un pēc finiša tos gaidīja gardas pārsteiguma balvas no Tukuma piena.