Vārda dienu svin: Vanda, Veneranda, Venija
Svētdiena, 2018. gada 23. septembris, 05:31
+12° C, vēja ātrums 8.2 m/s, D-R vēja virziens

Spraigā stafetes cīņa

2018. gada 25. maijā, 00:00
Raksta autors: Janeta Turka
Spraigā stafetes cīņa
Latvijas kausa izcīņā orientēšanās stafetē 1. posmā uzvar vidējā vecuma veterāni no Kuldīgas.
Foto: "Takas" arhīva foto
Kuldīgas tūrisma un orientēšanās klubs ar panākumiem startējis Latvijas kausa izcīņā orientēšanās sporta stafetē. Aizvadīti divi posmi, un vienā no tiem vidējā vecuma vīru veterānu komanda izcīnīja uzvaru.
Tradicionālā Daugavas kausa izcīņa šogad notika Ķeguma novada Tomē, savukārt Baldones apkārtnē – Ozona čempionāts.

Pirmajā posmā uzvarēja vidējā vecuma veterāni Armands Teteris, Pēteris Īvāns un Jānis Virbulis. Viņiem pēc negaidītās bronzas pērn Latvijas čempionātā šis bija pirmais tik augstais panākums. Labi panākumi arī šī vecuma dāmu komandai ar Odetu Turku, Skaidrīti Otaņķi un Līgu Virbuli, kas abas reizes izcīnījusi otro vietu. Tiesa, organizatoriska ķibele pirmajā posmā neļauj rezultātus vērtēt objektīvi.

Ar augstām ambīcijām uz starta stājās arī mūsu sportisti visspēcīgākajās grupās. 9. vietu Tomē izcīnīja vīru komanda Kristaps Bērziņš, Ingus Pētersons un Jānis Bethers. Sievietēm augstākais panākums pagaidām ir 5. vieta Baldonē, kur komandā startēja Mārīte Turka, Anna Abersone un raksta autore.

Mazāk veiksmīgi stafetes sacensībās veicies visvecākās grupas senioriem, kuriem potenciāls ir ļoti augsts, bet katru reizi kāds pamanās nokļūdīties, tāpēc līdz goda pjedestālam neiznāk aizsniegties.
Komentāri
Pašlaik komentāru nav!
Pievieno jaunu komentāru: