Vārda dienu svin: Modris, Matīss, Mariss
Piektdiena, 2018. gada 21. septembris, 08:59
+15° C, vēja ātrums 2.1 m/s, D-DA vēja virziens

Ukrainā – piektie

2018. gada 20. jūnijā, 06:00
Raksta autors: Inta Jansone
Ukrainā – piektie
Pēc spēles, kurā Kuldīgas florbolisti ar 4:1 pieveica Ukrainas virslīgas komandu un iekļuva astotdaļfinālā.
Foto: Kluba arhīvs
Kuldīgas florbola komanda starptautiskajā turnīrā "Ukraina Open" izcīnījusi piekto vietu 30 komandu konkurencē.
Ceļā sportisti devās 5. jūnijā. Turnīrā piedalījās komandas no Ukrainas, Latvijas, Čehijas, Šveices, Polijas, Slovākijas, Somijas. Vispirms tās cīnījās septiņās apakšgrupās. No katras pirmā un otrā vieta kvalificējās fināliem Man Pro, pārējās turpināja cīņu par grupas Man uzvaru. Grupu turnīrā vienīgo cienīgo pretestību Kuldīgai izrādījusi Šveice, ar kuru nospēlēts neizšķirti – 2:2. Pārējās vienības pārliecinoši apspēlētas.

Kuldīdznieku grupā bija Ukrainas virslīgas komanda, kas iepriekšējo sezonu beigusi 3. vietā. „Ar to tikām galā ar rezultātu 4:1,” stāsta treneris un spēlētājs Ivo Solomahins. „Tas liecina, ka Latvijas florbola līmenis ir krietnu soli priekšā.” Turnīrā bijis kuldīdzniekiem neizdevīgs kalendārs. „Pirmajā dienā spēle notika 21.30, bet nākamajās divās dienās bija pirmā spēle, un tā sākās 7.30. Nav viegli piecelties sešos un braukt uz spēli.”

Pirmajā Kuldīga ar 5:0 uzveikusi ukraiņu vienību Chosen. Savukārt vienas agrās spēles rezultāts bijis 11:2, kad Kuldīga sagrāvusi citu Latvijas vienību – Pēdu nav.

„Vēl viens interesants fakts,” stāsta I.Solomahins. „Astotdaļfinālā tieši mūsu komandai bija jāspēlē pret savas grupas 2. vietu. Ar tādu sistēmu saskārāmies pirmo reizi. Nekas – tikām galā, un pēcspēles metienos rezultāts bija 3:2. Pēc tam ceturtdaļfinālā pretī nāca latviešu komanda Marshmallovs. Izrādījās, ka tie ir mūsu virslīgas spēlētāji! Diemžēl grūtā cīņā piekāpāmies ar 3:5. Šī komanda izcīnīja 2. vietu, finālā zaudējot vēl citai Latvijas komandai, kurā tāpat bija savākušies virslīgas spēlētāji. Mazs rūgtums jau palika, jo visi strādājām, lai mājās atvestu medaļas. Vēl interesanti, ka grupā Man Pro pirmajā pieciniekā četras komandas bija no Latvijas.”

Komanda pateicas atbalstītājiem, kuri palīdzējuši, lai klubs varētu turp doties.
Komentāri
Pašlaik komentāru nav!
Pievieno jaunu komentāru: