Vārda dienu svin: Vanda, Veneranda, Venija
Svētdiena, 2018. gada 23. septembris, 05:32
+12° C, vēja ātrums 8.2 m/s, D-R vēja virziens

Ar 24 stundām par maz

2018. gada 27. jūnijā, 03:00
Raksta autors: Kurzemnieks.lv
Ar 24 stundām par maz
„Lielāks izaicinājums kā trenerim ir sagatavot cilvēku no baltas lapas vai arī izvilkt no pārtrenēšanās bedres,” saka novadnieks, agrāk profesionālais riteņbraucējs Oļegs Meļehs.
Foto: Oļega Meļeha arhīvs
Jau labu laiku mūsu novadnieks, agrāk profesionālais riteņbraucējs Oļegs Meļehs šajā sporta veidā strādā par treneri, teju ik vasaru ierodas Kuldīgā, lai „Čempionu kausu”, ko rīko sporta skola, ne tikai atbalstītu, bet arī pats tajā piedalītos.
Kāds treneris esi: stingrs vai vairāk kā draugs? Kā radi interesi?

O.Meļehs: „Riteņbraukšanā kā sporta veidā nopietni netrenēju, jo mazie vēl ir bērni, tāpēc vairāk strādājam ar fizisko sagatavotību un koordināciju. Mācu riteņbraukšanas pamatus: tehnisko braukšanu, taktiku, to, kā nokāpt no velosipēda, kā uzkāpt, kā pareizi pārslēgties, kā izbraukt cauri smiltīm, kā pāri koku saknēm pārbraukt tā, lai ātrums nekristos, kā pagriezienos jātur ķermenis. Īsi sakot, visu to, kas būs vajadzīgs vēlāk, kad mācīties vairs nebūs laika, jo būs jātrenējas. Es vairāk esmu treneris-draugs, bet ar norunu, ka audzēknis zina, cik tālu var iet. Man ir visdažādākie treniņi, un ar to radu interesi ne tikai bērnos vien, jo piedalās arī vecāki. Domāju, ka motivācija ir tieši nodarbību daudzveidība.”

Intervija 27. jūnija Kurzemniekā.
Komentāri
2018. gada 27. jūnijā, 20:20
Zhel, tos Kuldigas jaunos ritenbraucejus kuriem nav shadu treneru, kas no sirds ir ieksha shai sporta!
Pievieno jaunu komentāru: