Vārda dienu svin: Vanda, Veneranda, Venija
Svētdiena, 2018. gada 23. septembris, 06:29
+13° C, vēja ātrums 9.3 m/s, R-DR vēja virziens

Peldēt varēja visi

2018. gada 25. jūlijā, 00:00
Raksta autors: Lāsma Reimane
Peldēt varēja visi
Trešajās peldēšanas sacensībās Kurmāles pagasta Vilgāles ezerā šogad ieradās dalībnieki no daudzām Latvijas vietām.
Foto: Inetes Megnes arhīvs
„Šogad atsaucība bija ļoti laba – 47 peldētāji, un laiks lutināja,” Kurmāles pagasta kultūras organizatore Inete Megne saka par trešajām peldēšanas sacensībām Vilgāles ezerā.
Piedalījās pārstāvji no Kuldīgas, Alsungas, Priekules, Dobeles, Ropažu un Stopiņu novada, Dobeles sporta kluba Aquatics, Rīgas, Baldones un Mārupes. Viņi startēja 12 grupās – deviņās tautas klasē un trijās sporta klasē, kurā visām vecuma grupām viena distance – 2,5 km. Pirmo reizi sacensību vēsturē bija izveidota izaicinājuma distance – 881 m. Beigās visiem dziedāja Rikardions un Kristīne Šomase.

„Liels prieks par katru, kuram izdevās pieveikt savu izvēlēto distanci. Paldies par atbalstu SIA Latswim peldēšanas un triatlona inventāra veikalam un tā vadītājam Aldim Āboliņam, kurš sacensības nodrošināja ar bojām. Paldies arī Snēpeles zemnieku saimniecībai Saldnieki un Valdim Šulcam par veselīgām balviņām visiem,” saka I.Megne.

Sacīkstes organizēja pagasta pārvalde kopā ar sporta skolu un novada domi. Projektā Veselības veicināšanas un slimību profilakses pakalpojumu pieejamības uzlabošana Kuldīgas novada iedzīvotājiem pasākumam atvēlēti 468 eiro.


UZVARĒTĀJI
Izaicinājuma distancē
1. Inese Ozola; 2. Raits Valters.
Tautas klasē
A grupā 80 m (11 g. un jaunāki) Luīze Leimanāne, Kristaps Jojs (abi no Dobeles kluba Aquatics).
B grupā 80m (12–13 g.) Juris Ullas (Kuldīga).
C grupā 80 m (13–14 g .) Diāna Rudakova (Kuldīga), Mārcis Zītars (Kuldīga).
C grupā 400 m Beāte Bula, Elvins Freijs (abi no kluba Aquatics).
E grupā 80 m (18–32 g.) Arvis Valkovskis (Kuldīgas novads).
E grupā 4 00 m ( 18–32 g .) Elīna Zaķe (Mārupe).
F grupā 80 m (33–49 g.) Saiva Ceļmalniece (Kuldīgas novads).
F grupā 400 m (33–49 g.) Marija Trifonova (Stopiņu novads), Andris Limanāns (Dobeles novads).
G grupā 80 m (50+) Dzintra Freimane, Didzis Olte (abi no Kuldīgas).
Sporta klasē (visiem 2,5 km)
18–30 g. Arvis Aigars (Stopiņu novads).
31–49 g. Jūlija Ribakova (Stopiņu novads), Gints Skroderis (Baldone).
50+ Ilze Aigare (Stopiņu novads).
50+ Raits Valters (Kuldīga).
Komentāri
Pašlaik komentāru nav!
Pievieno jaunu komentāru: