Vārda dienu svin: Vanda, Veneranda, Venija
Svētdiena, 2018. gada 23. septembris, 06:28
+13° C, vēja ātrums 9.3 m/s, R-DR vēja virziens

Pārtop par svētkiem

2018. gada 22. augustā, 02:00
Raksta autors: Anna Bivbāne
Pārtop par svētkiem
Disciplīna "Trāpi mērķī" bija netradicionāla nodarbe, kas pulcēja daudzus interesentus.
Foto: Anna Bivbāne
Otro gadu Rudbāržos notiek pagasta sporta svētki, piedāvājot komandu un individuālos sporta veidus, kā arī atsevišķu programmu bērniem.
Šīgada spēļu jaunums bija zolīte vīriem un bēbīšu rāpošanas sacensības. Sporta organizatore Inese Ozoliņa stāsta, ka kādreiz notikušas ģimeņu sporta spēles, bet, tā kā bieži vien ģimenes nevarēja nokomplektēt komandu, tās tika veidotas kopā ar draugiem un kaimiņiem, tāpēc sporta spēles pārtapa par sporta svētkiem. „Gribu radīt svētku sajūtu. Šogad piedāvājam izklaides bērniem – piepūšamās atrakcijas, bērnu stūrīti, baskāju taku, bēbīšu rāpošanas sacensības.” Arī apmeklētāju skaits palielinājies, jo ieradušies dalībnieki gan no Skrundas, gan tālākām vietām.

Sporta spēļu tiesnese Evita Baumane stāsta, ka šādi svētki rada pozitīvas emocijas un enerģijas lādiņu. „Bērniem šī ir iespēja izpriecāties, var satikties ar draugiem un galu galā radīt ģimenisku sajūtu.” E.Baumanes pārziņā bija zolīte. Paralēli tiesneses pienākumiem viņa izmēģinājusi citas disciplīnas, tā kuplinot dalībnieku skaitu.

Skrundeniece Madara Nikāze, kura spēlēs bija pirmo reizi, pārliecināta, ka vietējie ir jāatbalsta, tāpēc piedalījusies visās disciplīnās. „Skrundas sporta spēlēs paspēju jau iesildīties tāllēkšanā un soda metienos, bet pārējās disciplīnas šeit ir netradicionālākas.” Savukārt rudbāržnieks Kristers Šlakorcins piedalās jau otro gadu, viņš izmēģināja veiksmi pludmales volejbolā, tāllēkšanā, basketbola soda metienos un šautriņu mešanā. „Šī ir mana dzimtā vieta, tāpēc nāku un piedalos. Visās disciplīnās bija konkurenti, kas spēles padara interesantākas.”

Atbalstītāju pulkā bija arī skrundenieks Aldis Andžs, kurš uz svētkiem bija sarūpējis paša gatavotu pannu, lai visi varētu nogaršot pankūkas.
Komentāri
Pašlaik komentāru nav!
Pievieno jaunu komentāru: