Vārda dienu svin: Māris, Mārica, Maigurs
Sestdiena, 2018. gada 22. septembris, 01:12
+19° C, vēja ātrums 6.2 m/s, R-DR vēja virziens

Bērnu četrcīņā vietas sadalītas

2018. gada 3. septembrī, 02:00
Raksta autors: Antra Grīnberga
Bērnu četrcīņā vietas sadalītas
Bērnu četrcīņas uzvarētāji – Kuldīgas komanda "Burbulis": Kristaps Soldatenoks, Ralfs Zazerskis, Viesturs Bikavs, Kristians Fokerots, Emīls Ivanovskis, (priekšā) Nils Biģelis un Kārlis Ivanovskis.
Foto: Baibas Ivanovskas arhīvs
Dienas četrcīņā bērniem (9–15 gadu) V.Plūdoņa Kuldīgas vidusskolas stadionā šogad desmit komandu konkurencē uzvaru izcīnījis "Burbulis", kurā startēja Kristians Fokerots, Ralfs Zazerskis, Viesturs Bikavs, Kristaps Soldatenoks, Nils Biģelis, Kārlis un Emīls Ivanovski.
Otro vietu ieguva komanda Ratmuds (Artūrs Miķelsons, Dīvs Avdjukēvičs, Salvis Sīkmanis, Tomass Alksniņš, Maksims Kažimirs, Roberts Putniņš un Uvis Uldis Rozentāls). Trešajā vietā ierindojās Lauris un draugi (Lauris Grīniņš, Niks Maulis, Ralfs Kudrovskis un Markuss Cibuks).

Komandas sacentās minifutbolā, minibasketbolā, miniflorbolā un minivolejbolā. Brīžiem uz laukuma spēkiem mērojās arī meitenes ar zēniem, jo piedalīties varēja ikviens. Tā, piemēram, no Turlavas bija atbraukusi četru meiteņu un trīs zēnu komanda. „Iznāk stāties pretī puišiem, bet mēs jau esam pieradušas,” saka Sabīne Sanija Šēle. „Strītbolā vienu puišu komandu pat uzveicām. Turlava ir sportisks pagasts, un ikdienā visas šīs sporta spēles spēlējam, tāpēc izdomājām piedalīties četrcīņā. Zēnu mums šodien ir maz, jo pārējie pagasta sportisti ir vecāki par 15 gadiem, tāpēc nevarēja braukt.”

Komandās bija apvienojušies gan treniņu biedri, gan draugi un klasesbiedri. Trešās vietas ieguvēji Lauris un draugi mācīsies Kuldīgas Centra vidusskolas 9. klasē. „Vasarā visiem bieži satikties neiznāca, bet, uzzinot par šīm sacensībām, sazinājāmies un sanācām kopā. Mums te ļoti patīk, un tādas sacensības ir labs brīvlaika nobeigums,” sacīja Niks Maulis.
Komentāri
Pašlaik komentāru nav!
Pievieno jaunu komentāru: