Aizvērt
„Marta mums ir malacis!”

„Marta mums ir malacis!”

Projektā "Cik droša dzīve novados – tiesiski, ekonomiski, sociāli un informatīvi" – šoreiz par pārtikas drošību. Kuldīdzniecei Martai Ķeniņai ir 95 gadi. No mājām pati gandrīz vairs neiziet. Pārtiku sirmajai kundzei piegādā aprūpētāja Vizma Bičkova, kura turp dodas trīs reizes nedēļā un saka: „Marta mums ir malacis – viņai pārtika veca nepaliek.”
2019. gada 11. novembrī, 00:00
Nākamajā numurā piektdien, 22. novembrī
  • Uzņēmēju un amatnieku gada balvas pretendenti.
  • Florbola treneris Inguss Gailis.
  • Sumina labākos ugunsdzēsējus.
Drukātās avīzes e-versija Nr. 133
Drukātās avīzes e-versija Nr. 133 Skatīt vairāk
Vecākas ziņas
Lai bērnam drošs ceļš uz skolu

Lai bērnam drošs ceļš uz skolu

2019. gada 10. septembrī, 18:07
Šoreiz publikācija projektā „Cik droša dzīve novados – tiesiski, ekonomiski, sociāli un informatīvi” par to, kā vecākiem, pašvaldībai un izglītības iestādei nodrošināt, lai bērnam drošs ceļš uz skolu. Vairāk lasiet 11. septembra „Kurzemniekā”.
„Cīnos pats par sevi”

„Cīnos pats par sevi”

2019. gada 2. septembrī, 00:00
Publikācija projektā "Cik droša dzīve novados – tiesiski, ekonomiski, sociāli un informatīvi". Šoreiz par to, kā ekonomisko drošību ietekmē aplokšņu algas.
Latvijā vidēji piektdaļa algu paliek ēnā

Latvijā vidēji piektdaļa algu paliek ēnā

2019. gada 29. augustā, 17:06
Publikācija projektā „Cik droša dzīve novados – tiesiski, ekonomiski, sociāli un informatīvi”. Šoreiz par to, kā ekonomisko drošību ietekmē aplokšņu algas.
Tiesā par braukšanu dzērumā

Tiesā par braukšanu dzērumā1

2019. gada 19. augustā, 00:18
Publikācija projektā "Cik droša dzīve novados – tiesiski, ekonomiski, sociāli un informatīvi". Šoreiz – satiksmes drošība, jo īpaši par bezatbildību, sēžoties pie stūres reibumā.
Tiesā par braukšanu dzērumā

Tiesā par braukšanu dzērumā

2019. gada 15. augustā, 00:00
Skrundenieks Kaspars Eglītis uz apsūdzēto sola nonācis piecpadsmito reizi, un piecas reizes no tām ir par transporta līdzekļa vadīšanu dzērumā. Piespriestais sods – viens mēnesis un 20 dienas apcietinājumā un aizliegums vadīt transporta līdzekli piecus gadus un sešus mēnešus. Publikācija projektā "Cik droša dzīve novados – tiesiski, ekonomiski, sociāli un informatīvi". Šoreiz – satiksmes drošība, jo īpaši par bezatbildību, sēžoties pie stūres reibumā. Vairāk 16. augusta "Kurzemniekā".
Pagaidām strīds pieklusis

Pagaidām strīds pieklusis1

2019. gada 31. jūlijā, 11:28
Šoreiz projekta "Cik droša dzīve novados – tiesiski, ekonomiski, sociāli un informatīvi" publikācijā – kaimiņu attiecības.
Kaimiņu attiecības: 101 iemesls sūdzēties

Kaimiņu attiecības: 101 iemesls sūdzēties

2019. gada 25. jūlijā, 15:38
Kā sadzīvo kaimiņi? Par ko rodas konflikti? Kā tos risināt?
Kāda ugunsgrēka anatomija

Kāda ugunsgrēka anatomija

2019. gada 10. jūlijā, 00:00
Šoreiz projekta "Cik droša dzīve novados – tiesiski, ekonomiski, sociāli un informatīvi" atvērumā – par ļaunprātīgu dedzināšanu.
Uguns nelaime „Jaunkalnos”

Uguns nelaime „Jaunkalnos”

2019. gada 8. jūlijā, 15:23
Pirms nepilniem diviem gadiem paaugstinātas bīstamības ugunsgrēks zemnieku saimniecībai „Jaunkalni” Aizputes novada Kazdangas pagastā izpostīja klēti un graudu kalti teju pusotra miljona vērtībā. Valsts policijas izmeklēšanā iespējamie iemesli nav atklāti. Vairāk lasiet 8. jūlija „Kurzemniekā”.
Videonovērošana – labs palīgs policijas darbā

Videonovērošana – labs palīgs policijas darbā

2019. gada 17. jūnijā, 01:00
Projekta "Cik droša dzīve novados – tiesiski, ekonomiski, sociāli un informatīvi" pirmajā atvērumā – par drošību. Šoreiz par noziegumiem pret īpašumu, īpaši dzīvokļu, māju apzagšanu, un to, kā sevi no tā pasargāt.