Aizvērt

Skrundā pašvaldības iestādes slēdz

2020. gada 18. martā, 13:13
Skrundā pašvaldības iestādes slēdz
No 18. marta līdz 14. aprīlim Skrundas novada dome un pašvaldības iestādes apmeklētājiem ir slēgtas. Iedzīvotāji aicināti darījumus kārtot attālināti, informē domes pārstāve Iveta Rozenfelde.
Iesniegumus un citus dokumentus var atstāt pastkastītēs pie iestāžu durvīm, nosūtīt elektroniski vai pa pastu: Skrundas novada pašvaldībai Raiņa ielā 11, Skrundā, Skrundas novadā, LV-3326. Darbinieki uz jautājumiem atbildēs pa telefonu. Pašvaldības kase Skrundā un pagastos darbojas dežūrrežīmā, bet iedzīvotāji lūgti maksāt internetbankā. Ja nav iespējams, kases darbiniekam jāzvana pa tālr. 63350459.

Pašvaldība aicina izmantot visas attālinātās iespējas portālā Latvija.lv. Īpaši tas attiecas uz pabalstu pieteikšanu Valsts sociālās apdrošināšanas aģentūrā, dzīvesvietas deklarēšanu, izziņām no valsts reģistriem. Elektroniski var nosūtīt iesniegumu jebkurai iestādei, iesniegt gada ienākumu deklarāciju u.tml.

 
* Skrundas novada domes klientu centra tālr.: 63331555, 66954849, e-pasts: dome@skrunda.lv, pakalpojumucentri@skrunda.lv. * Portālā www.latvija.lv – dažādi e-pakalpojumi.
Komentāri
Pašlaik komentāru nav!
Pievieno jaunu komentāru:

Lūdzu autorizējies, lai komentētu.
Aicinājums
Ja jums ir interesanta informācija par kādu notikumu (vai jau notikušu, vai gaidāmu), dodiet ziņu mūsu portāla redakcijai: redakcija@kurzemnieks.lv.
Aptauja
Kāds ir darbs attālināti?
Man tas ir atklājums
Ir ērts
Ietaupa laiku un citus resursus
Ir sarežģīts
Nav produktīvs
Ir apgrūtinošs
Nevaru pateikt; nestrādāju attālināti
Kurzemnieks Horoskopi