Aizvērt

Kuldīgas, Skrundas un Alsungas novadā ar Covid-19 saslimušo nav (20. marts)

2020. gada 20. martā, 18:08
Raksta autors: Alberts Dinters
Kuldīgas, Skrundas un Alsungas novadā ar Covid-19 saslimušo nav (20. marts)
Foto: SPKC
Kā liecina Slimību profilakses un kontroles centra (SPKC) jaunākā informācija, koronavīrusa slimība Covid-19 Latvijā ir iedzīvotājiem 19 novados.
Tas konstatēts Rīgā, Jūrmalā, Aizkrauklē, Jēkabpilī, Daugavpilī, arī Ventspils, Babītes, Mārupes, Ozolnieku, Ķekavas, Salaspils, Stopiņu, Garkalnes, Sējas, Krimuldas, Siguldas, Cēsu, Smiltenes un Ogres novadā. Kā jau domāts, visvairāk saslimušo ir Rīgā, bet Jūrmalā seši.

Inficēto vecums pārsvarā ir 20–49 gadi. 36 cilvēkiem ar apstiprinātu saslimšanu ir no 30 līdz 39 gadiem. Nedaudz mazāk (30 gadījumos) slimība skārusi iedzīvotājus no 20 līdz 29 gadiem. Savukārt 40–49 gadu vecumā saslimis 21 cilvēks.

Deviņiem saslimušajiem ir no 50 līdz 59 gadiem, savukārt no tiem, kam pāri 60, konstatēti septiņi gadījumi. Pieci reģistrēti bērniem un jauniešiem no desmit līdz 19 gadiem. Trīs ir bērni līdz deviņiem gadiem.

Iepriekšējā diennaktī ar aizdomām par saslimšanu izmeklētas 528 personas, infekcija apstiprināta 25 cilvēkiem, informē SPKC. Līdz šim Latvijā bijuši 3205 izmeklējumi, apstiprināti 111 saslimšanas gadījumi.
Komentāri
Pašlaik komentāru nav!
Pievieno jaunu komentāru:

Lūdzu autorizējies, lai komentētu.
Aicinājums
Ja jums ir interesanta informācija par kādu notikumu (vai jau notikušu, vai gaidāmu), dodiet ziņu mūsu portāla redakcijai: redakcija@kurzemnieks.lv.
Aptauja
Valstī izsludinātais ārkārtas stāvoklis "Covid-19" vīrusa dēļ:
mani satrauc;
uztveru mierīgi;
stiprinu imunitāti;
rada manī sašutumu to dēļ, kas noteikumus neievēro;
rada bažas par skolēnu sekmēm;
rada problēmas ģimenē;
rada problēmas darbā;
rada problēmas manam biznesam.
Kurzemnieks Horoskopi