Aizvērt

Slēgti vēl daži tālsatiksmes reisi

2020. gada 24. martā, 12:59
Raksta autors: Daina Tāfelberga
Slēgti vēl daži tālsatiksmes reisi
Kopš pirmdienas slēgti vēl daži tālsatiksmes reisi, tostarp braucieni no Liepājas uz Kuldīgu un uz Rīgu.
SIA "Tukuma auto" pārstāve Valda Gurina informē, ka vietējos maršrutos Skrundas, Alsungas un Kuldīgas novadā, kā arī Kuldīgā autobusi kursē pēc tāda grafika, kāds parasti ir skolēnu brīvlaikā. Braucēju ir mazāk, tomēr uzņēmums vēl neplāno kādu reisu slēgt, jo cilvēkiem jātiek uz darbu. Tālsatiksmē pārtraukti divi "Nordekas" reisi, kuros autobusi kursēja tikai svētdienās: Rīga – Kuldīga 13.45 un Kuldīga – Rīga 19.25.

Autotransporta direkcija aicina iedzīvotājus aktuālo grafiku vispirms pārbaudīt pa tālruni 1188 vai mājaslapas www.atd.lv sadaļā Kustības saraksti, jo pārmaiņas var būt ik dienu. 

Līdz ar ārkārtējo situāciju valstī Covid-19 izplatības mazināšanai reģionālo maršrutu autobusos pasažieru skaits ir būtiski krities. Lēmums slēgt konkrētus reisus tika pieņemts, balstoties uz pārvadātāju datiem par pasažieru skaitu kopš tā brīža. Citviet Latvijā autobusu reisu skaits tiek samazināts pat uz pusi.

Līdz 14. aprīlim atcelti 16 vilcienu reisi, bet maršrutā Rīga–Liepāja un Liepāja–Rīga (caur Skrundu) piektdienās un svētdienās vilcieni turpina kursēt.

Kurzemes plānošanas reģiona sabiedriskā transporta nodaļas vadītāja Vaira Brūdere norāda, ka drīzumā var būt citas izmaiņas. "Kurzemnieks" par tām informēs.
Komentāri
Pašlaik komentāru nav!
Pievieno jaunu komentāru:

Lūdzu autorizējies, lai komentētu.