Aizvērt

Saslimšanu ar Covid-19 konstatē Alsungā

2020. gada 13. aprīlī, 16:56
Raksta autors: Alberts Dinters
Saslimšanu ar Covid-19 konstatē Alsungā
Arī Alsungas novadā reģistrēta inficēšanās ar Covid-19, tā 10. aprīlī vēstīja Slimību profilakses un kontroles centrs (SPKC). Šobrīd tā konstatēta 63 pašvaldībās.
Arī Alsungas novadā reģistrēta inficēšanās ar Covid-19, tā 10. aprīlī vēstīja Slimību profilakses un kontroles centrs (SPKC). Šobrīd tā konstatēta 63 pašvaldībās.

Diennaktī izmeklēti 562 cilvēki, infekcija apstiprināta diviem. Ap pulksten diviem dienā SPKC ir saņēmis papildus informāciju no laboratorijas par vēl 2 apstiprinātiem pozitīviem COVID-19 saslimšanas gadījumiem, tātad iepriekšējā diennaktī ir konstatēti četri jauni saslimšanas gadījumi. Līdz ar to Latvijā šobrīd ir 655 saslimšanas gadījumi ar COVID-19.

Latvijā pavisam bijuši 28 776 izmeklējumi, infekcija apstiprināta 653 personām. 44 pacienti stacionēti, tai skaitā 41 ar vidēju slimības gaitu, trīs ar smagu.

Svētdien SPKC saņēma divus ziņojumus par mirušiem pacientiem, kas inficējušies ar jauno koronavīrusu. Viens (vecuma grupā 80–85) Rīgas Austrumu klīniskās universitātes slimnīcā ievietots smagā stāvoklī ar pneimoniju, un viņam Covid-19 tests izrādījās pozitīvs. Pacientam bija vairākas blakus saslimšanas.

Otrs (85–90 gadu) miris Vidzemes slimnīcā, kur ievietots pirms mēneša. Viņam bija vairākas hroniskas slimības. Testējot personālu un nodaļas pacientus, šim cilvēkam Covid-19 tests bijis pozitīvs.

Latvijā miruši pieci šādi slimnieki, par vēl diviem pacientiem, kuri miruši ārpus stacionāra, SPKC gaida pataloganatoma atzinumu, lai noteiktu nāves cēloni.
Komentāri
Pašlaik komentāru nav!
Pievieno jaunu komentāru:

Lūdzu autorizējies, lai komentētu.
Aicinājums
Ja jums ir interesanta informācija par kādu notikumu (vai jau notikušu, vai gaidāmu), dodiet ziņu mūsu portāla redakcijai: redakcija@kurzemnieks.lv.
Aptauja
Pasaulē atkal jauni Covid-19 uzliesmojumi. Vai Latvijā:
cilvēki ir uzmanīgi un piesardzīgi;
zaudējuši modrību
uzvedas atbilstoši valdības noteiktajam;
pārkāpj distancēšanās noteikumus;
cilvēki būtu stingrāk sodāmi;
valdībai būtu jāpievelk groži;
policijai stingrāk jāuzrauga pulcēšanās pārkāpumi;
sodiem jābūt bargākiem.