Aizvērt

Dezinficē koplietošanas telpas

2020. gada 17. aprīlī, 04:13
Raksta autors: Inguna Spuleniece
Dezinficē koplietošanas telpas
Kuldīdzniece Laima Mirdza Ostele katru rītu atrod laiku, lai savas daudzdzīvokļu mājas koplietošanas telpās dezinficētu visvairāk ar rokām aizskartās virsmas.
Foto: Alberts Dinters
"Kuldīgas komunālie pakalpojumi" (KKP) par zemu cenu (3,55 eiro par pieciem litriem) sagādājusi virsmu dezinfekcijas līdzekli, ko izsniedz savu apsaimniekoto daudzdzīvokļu māju iemītniekiem. Samaksa tikšot pieskaitīta pie apsaimniekošanas maksas.
Uzsaukumā, kas izlīmēts KKP uzturētajās mājās, iedzīvotāji aicināti dezinficēt daudzdzīvokļu namu kāpņu telpas, veikt mitro uzkopšanu un ievērot higiēnu. Uzsvērts, ka īpaša uzmanība jāpievērš visiem priekšmetiem un virsmām, kurām cilvēki bieži pieskaras: durvīm, rokturiem, kāpņu margām, sienām, logiem un pastkastītēm. Lūgts arī pašiem dezinficēt savu durvju rokturus, īpaši tiem, kuri atrodas pašizolācijā vai kuriem ir saslimšanas simptomi.

KKP īpašumu apsaimniekošanas daļas vadītāja Ita Bērziņa pastāstīja, ka atsaucība ir liela, piesakās arī pagastu iedzīvotāji. Dezinfekcijas līdzeklis tiek nogādāts māju vecākajiem vai kontaktpersonām.

Kuldīgā to saņēmuši arī Baznīcas ielas 29. nama iemītnieki. Laima Mirdza Ostele uzņēmusies atbildību par pirmo stāvu: „Mums ir divstāvu māja ar deviņiem dzīvokļiem. Iedeva trīs kannas. Sadalījām stāviem un pagalmam. Esmu atvaļinājumā, tāpēc no rītiem varu dezinficēt visus rokturus pirmajā stāvā, arī ārdurvis uz sētu un ielu, kāpņu margas. Strādāju cimdos.” Lielu satraukumu viņa neizjūtot: „Ja Kuldīgas novadā būtu saslimuši simtos, tad būtu lielāks, bet piesardzība vienmēr vajadzīga. Rokas cītīgi mazgājam.”

Domes priekšsēde Inga Bērziņa, jautāta, vai līdzekli var iegādāties arī citi apsaimniekotāji saviem namiem, atbildēja, ka tik lielu krājumu uzņēmumam diemžēl neesot.


Lai KKP apsaimniekotās mājas saņemt dezinfekcijas līdzekli, jāzvana pa tālr. 63321963 vai jāraksta e-pastā: kkp@kuldiga.lv.
Komentāri
Pašlaik komentāru nav!
Pievieno jaunu komentāru:

Lūdzu autorizējies, lai komentētu.
Aicinājums
Ja jums ir interesanta informācija par kādu notikumu (vai jau notikušu, vai gaidāmu), dodiet ziņu mūsu portāla redakcijai: redakcija@kurzemnieks.lv.
Aptauja
Pasaulē atkal jauni Covid-19 uzliesmojumi. Vai Latvijā:
cilvēki ir uzmanīgi un piesardzīgi;
zaudējuši modrību
uzvedas atbilstoši valdības noteiktajam;
pārkāpj distancēšanās noteikumus;
cilvēki būtu stingrāk sodāmi;
valdībai būtu jāpievelk groži;
policijai stingrāk jāuzrauga pulcēšanās pārkāpumi;
sodiem jābūt bargākiem.