Aizvērt
Vecākas ziņas
Novadu reforma būs. Bet kāda?

Novadu reforma būs. Bet kāda?

2018. gada 13. novembrī, 16:33
Kurzemes novadu vadītāji un 13. Saeimā ievēlēto partiju pārstāvji – par administratīvi reģionālo reformu. Partijas iesaka dibināt 2. līmeņa pašvaldības, bet novadi cer stiprināt plānošanas reģionus.
Lāčplēša diena Kuldīgā

Lāčplēša diena Kuldīgā

2018. gada 12. novembrī, 11:14
Lāčplēša diena Kuldīgā ar dažādiem pasākumiem atzīmēta Lāčplēša diena.
Kad dzīvnieks aizmucis vai nav vairs vajadzīgs

Kad dzīvnieks aizmucis vai nav vairs vajadzīgs

2018. gada 12. novembrī, 05:00
Kopš Kuldīgas novadā pērn mainījusies kārtība, kā tiek ķerti un patversmē nogādāti klaiņojoši dzīvnieki, ir daudz iedzīvotāju jautājumu: kāpēc netiek atbalstīts vietējais uzņēmums, kas to darīja līdz šim; kādos apstākļos dzīvnieki tiek turēti patversmēs citviet; kā pašvaldība apmierināta ar jaunā dzīvnieku ķērāja darbu utt. Atbildes uz jautājumiem meklējiet 12. novembra „Kurzemniekā”.
Gatavo ilgi, pazūd ātri

Gatavo ilgi, pazūd ātri

2018. gada 12. novembrī, 00:00
Tā saucamās pirkstiņuzkodas ir visdarbietilpīgākā viesību galda sastāvdaļa – tās tiek gatavotas ilgi un rūpīgi, bet pazūd vienā mirklī, jo ir tikai vienu kumosu lielas.
Kopības un svētku sajūtai

Kopības un svētku sajūtai

2018. gada 9. novembrī, 08:00
Šogad savīti apmēram 140 metri priežu zaru, kas tradicionāli rotās "Kuldīgas komunālo pakalpojumu" (KKP) apsaimniekojamo ēku namdurvis valsts svētkos.
Lai darba devējs un ņēmējs satiktos

Lai darba devējs un ņēmējs satiktos

2018. gada 9. novembrī, 07:00
Kurzemē reģistrēto bezdarbnieku ir tikai nedaudz vairāk par vakancēm. Lai darba devējs un ņēmējs satiktos, Nodarbinātības valsts aģentūra (NVA) vienu nedēļu ne tikai bezdarbniekiem, bet arī citiem interesentiem Latvijā rīkoja akciju „Karjeras dienas darba meklētājiem”.
Svarīgi ir uzturēt ēkas pastāvīgi

Svarīgi ir uzturēt ēkas pastāvīgi

2018. gada 9. novembrī, 05:00
„Ironiski, bet fakts, ka mums jāpriecājas par to, ka Alsungas viduslaiku pils nav restaurēta pēdējos 100 gados. Tieši tādēļ tā saglabājusies autentiska līdz mūsdienām,” 9. novembra „Kurzemniekā” saka pils glābšanas darbu projekta vadītājs, arhitekts Pēteris Blūms.
Kuldīgas novads – investīcijām draudzīgs

Kuldīgas novads – investīcijām draudzīgs

2018. gada 9. novembrī, 04:00
Kuldīgas novada pašvaldība ierindojusies 3. vietā Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrijas (VARAM) un Latvijas Biznesa savienības (LBS) indeksā "Investīcijām draudzīgākā pašvaldība" reģionālās nozīmes attīstības centru grupā.
Jauna palīdzība audžuģimenēm

Jauna palīdzība audžuģimenēm

2018. gada 9. novembrī, 03:00
Lai mazinātu bērnu skaitu bērnunamos, Latvijā tiek ieviestas specializētas audžuģimenes un veidoti ārpusģimenes aprūpes atbalsta centri. Kurzemes centrs „AIRI vecākiem” bijušajā Kuldīgas pamatskolā atvērts septembrī. Kādu atbalstu audžuģimenēm tas piedāvā, lasiet 9. novembra „Kurzemniekā”.
Kā radīt algotu hobiju?

Kā radīt algotu hobiju?

2018. gada 9. novembrī, 02:00
„Ja dari labāko, ko vari, nekad nebūsi zaudētājs,” par to pārliecināts bijušais kuldīdznieks Āris Birze, kurš jauniešu mājā dalījās pieredzē, kā aizraušanos pārvērst par atalgotu nodarbi.
Līdz gada beigām takas būšot gatavas

Līdz gada beigām takas būšot gatavas2

2018. gada 9. novembrī, 00:00
Beigām tuvojas darbs pie divām pastaigu takām abos Ventas krastos pie Kuldīgas.
Dabā doties ar aizrautību

Dabā doties ar aizrautību

2018. gada 7. novembrī, 08:00
Aktīvais un piedzīvojumu tūrisms Latvijā un pasaulē bija sarunu temats divu dienu konferencē Kuldīgas Tehnoloģiju un tūrisma tehnikumā.
Aicinājums
Ja jums ir interesanta informācija par kādu notikumu (vai jau notikušu, vai gaidāmu), dodiet ziņu mūsu portāla redakcijai: aiga.blumberga@kurzemnieks.lv.
Sludinājumi

Darbs datoru sistēmu tehniķim

Nacionālo bruņoto spēku Zemessardzes 4. Kurzemes brigādes štābs (90000040549) aicina darbā DATORU SISTĒMU TEHNIĶI (civilā darbinieka amats). Motivācijas vēstuli, CV un izglītību apliecinoša dokumenta kopijas iesniegt līdz 16. novembrim Ventspils ielā 102, Kuldīgā, vai e-pastā: NG4BDEHQS1@mil.lv. Vairāk pa tālr. 63403613 vai mājaslapā: https://www.facebook.com/ KurzemesBrigadesKaraviriZemessargi/.
Aptauja
Kā stiprināt savu imunitāti rudenī?
Uzturā lietoju dabīgos vitamīnus.
Daudz esmu svaigā gaisā.
Kārtīgi izguļos.
Bieži mazgāju rokas.
Vēdinu telpas.
Mēģinu nestresot.
Slimoju reti.
Neko nedaru.
Kurzemnieks Horoskopi