Aizvērt
CSDD sāk pielietot drastiskas metodes pret likumpārkāpējiem

CSDD sāk pielietot drastiskas metodes pret likumpārkāpējiem2

1. decembrī visiem auto, kuri pārvietojas pa Latvijas ceļiem, obligāti ir jābūt aprīkotiem ar ziemas riepām. To šobrīd sevišķi stingri uzrauga Ceļu satiksmes drošības direkcija (CSDD), veicot reidus uz ceļiem. Diemžēl, bet pirmie rezultāti ir neiepriecinoši. Piektdien CSDD kopā ar Valsts policiju reidu veica arī Kuldīgā. Par tā rezultātiem rakstīsim turpmāk.
2019. gada 9. decembrī, 08:00
Nākamajā numurā trešdien, 11. decembrī
  • Kā klimata pārmaiņas skar ikvienu.
  • Lai kāzas būtu skaists notikums.
  • Kopienu projekti.
  • Labdarības laiks klāt.
Drukātās avīzes e-versija Nr. 141
Drukātās avīzes e-versija Nr. 141 Skatīt vairāk
Vecākas ziņas
Ieraudzīt, izbaudīt un sajust Kurzemi

Ieraudzīt, izbaudīt un sajust Kurzemi

2019. gada 9. decembrī, 00:00
Tie, kuriem patīk ceļot, redzēt, izjust, sajust un iemācīties ko jaunu, tāda iespēja ir, tālu nebraucot. Kopā ar Kurzemes tūrisma asociāciju "Kurzemnieks" paviesojās Tukuma un Saldus pusē. Visur mūs laipni uzņēma gan īpašnieki, gan mājdzīvnieku saime. Starp citu, trīs suņi paņemti no Tukuma dzīvnieku patversmes. Tās ir mājas, kurās mīlestības, darbīguma un radošuma pietiek gan pašiem, gan dzīvniekiem, gan ciemiņiem.
"Palīdzēsim dzīvot!"

"Palīdzēsim dzīvot!"

2019. gada 8. decembrī, 13:56
"Ēdoles kultūras nams sen nav bijis tik ļoti cilvēku piepildīts! Prieks par atsaucību! " saka Ēdoles pagasta pārvaldes vadītāja Anda Upleja labdarības koncertā "Palīdzēsim dzīvot".
PEP mamma: pirmā emocionālā palīdzība

PEP mamma: pirmā emocionālā palīdzība

2019. gada 6. decembrī, 06:00
„Mans uzdevums ir uzklausīt, atbalstīt un iedrošināt mammu. Radīt drošības izjūtu, uzlabot emocionālo pašsajūtu,” saka topošā PEP jeb pirmās emocionālās palīdzības mamma Inga Mālniece. Viņa būs profesionāla atbalsta persona māmiņām ar mazuli no dzimšanas līdz trīs gadiem.
Miegs – svarīgs nosacījums

Miegs – svarīgs nosacījums

2019. gada 6. decembrī, 04:00
Kā uzlabot miega kvalitāti un ik nakti labi izgulēties, Kuldīgā Ģimeņu veselības dienā stāstīja ergoterapeits, smadzeņu treniņu centra "Riga Brain" vadītājs Pēteris Urtāns. Savukārt Dabas studijas izveidotāja Vaira Kārkliņa iesaka receptes labam miegam. Vairāk 6. decembra „Kurzemniekā”.
Sagatavot sirdi Kristus atnākšanai

Sagatavot sirdi Kristus atnākšanai1

2019. gada 6. decembrī, 02:00
„Šis laiks mums ir izaicinājums – izdzīvot to pašām, atklāt to un sagatavot tam cilvēkus. Mēs redzam, ka sabiedrībā temps, ritms un piedāvājums ir pilnīgi atšķirīgs un šī skaistā laika īstā jēga pazūd,” tā saka Jēzus un Marijas dominikāņu ordeņa māsa misionāre Mārīte.
Kā mājokli nosargāt no zagļiem?

Kā mājokli nosargāt no zagļiem?

2019. gada 6. decembrī, 00:00
Sākoties gada tumšajam laikam, ievērojami pieaug tādu zādzību skaits, kurās ļaundari iekļūst kādā mājoklī. Ir gana daudz padomu, kā sevi pasargāt, bet ne vienmēr ikdienas steigā tos atminamies. Ne par velti ir teiciens: „Atkārtošana – zināšanu māte.”
Dāvanas karadarbībā cietušiem bērniem

Dāvanas karadarbībā cietušiem bērniem

2019. gada 5. decembrī, 15:44
Vēl līdz pirmdienai – 9. decembrim (ieskaitot) – ilgst labdarības akcija "Zvaigzne austrumos", kurā katrs var sagatavot dāvaniņu karadarbībā cietušiem un bēgļu nometņu bērniem.
Naudas nav, darbi stāv

Naudas nav, darbi stāv1

2019. gada 4. decembrī, 07:00
Lai visu iecerēto paveiktu, ar pašvaldības budžetu vien nepietiek. Kas izdevies un kas ne, kad liegta iespēja aizņemties no Valsts kases, 4. decembra „Kurzemniekā” stāsta Kuldīgas novada domes priekšsēde Inga Bērziņa. Viņa atbild arī uz lasītāju jautājumiem.
Atbrīvoties no parādiem ir sarežģīti

Atbrīvoties no parādiem ir sarežģīti

2019. gada 4. decembrī, 03:00
Projektā „Cik droša dzīve novados – tiesiski, ekonomiski, sociāli un informatīvi” – šoreiz par finansiālo drošību. Par maksātnespēju un bankrotu savā pieredzē dalās kāds uzņēmējs, kurš darbojies vairākus desmitus gadu. Vairāk lasiet 4. decembra „Kurzemniekā”.
Azartspēļu vietai vēlreiz saka "nē"

Azartspēļu vietai vēlreiz saka "nē"1

2019. gada 4. decembrī, 01:00
Kuldīgas novada domes deputāti atteikuši SIA "LVBet" iecerei Kuldīgā, Adatu ielā 5, nomātā telpā atvērt azartspēļu organizēšanas vietu, proti, totalizatora vai derību likmju pieņemšanas vietu, bingo zāli un spēļu zāli. Uzņēmuma pārstāvis Mārtiņš Korulis uzskata, ka deputātu subjektīvā nepatika pret azartspēlēm nav iemesls aizliegumam, tādēļ lēmumu, visticamāk, pārsūdzēšot.
Dažus mēnešus veci

Dažus mēnešus veci

2019. gada 4. decembrī, 00:00
Kuldīgas dzīvnieku patversmē "Mīļās ķepiņas" mājas meklē vairāki kaķi. Var interesēties pa tālr. 26336191, bet apskatīt – ceturtdienās pēc 18.00.
Jautā Daigai Kalniņai!

Jautā Daigai Kalniņai!

2019. gada 3. decembrī, 18:05
Par solīto, paveikto, neizdarīto, nākamā gada budžetu un projektiem, par administratīvi teritoriālo reformu un citām aktualitātēm uz "Kurzemnieka" jautājumiem atbildēs Alsungas novada domes priekšsēde Daiga Kalniņa. Līdz 12. decembra 10.00 arī savus jautājumus iesūtiet e-pastā redakcija@kurzemnieks.lv un "Kurzemnieka" feisbuka lapā mesendžerī vai uzdodiet pa tālr. 63350567!