Aizvērt
Spēļu zālei – kategorisks nē!

Spēļu zālei – kategorisks nē!1

Nelaimīgas ģimenes, tautas pašiznīcināšanās, bezjēdzīgi notērēta nauda, paaugstināta noziedzība, vecāku atkarības dēļ cietuši bērni un virkne citu argumentu izskanēja sabiedriskajā apspriešanā Kuldīgā, iebilstot pret Tukuma uzņēmuma "LVCaffe" ieceri – Adatu ielā 5 ierīkot azartspēļu zāli un bāru. Novada domē uzklausīt ideju par izklaides ēkas būvniecību bija ieradušies ap 50 cilvēku.
2019. gada 25. martā, 06:00
Nākamajā numurā trešdien, 27. martā
  • Skrundā un Kuldīgā piemin politiski represētos.
  • Turlavas lielā problēma: ceļi.
  • Vai Kuldīgā būt biljarda klubam?
Drukātās avīzes e-versija Nr. 36
Drukātās avīzes e-versija Nr. 36 Skatīt vairāk
Vecākas ziņas
Šodien sākas pavasaris

Šodien sākas pavasaris

2019. gada 20. martā, 08:00
Šonakt 23.50 sāksies astronomiskais pavasaris. Kāds tas gaidāms, to prognozē laika vērotājs Vilis Bukšs no Viļakas un Latvijas Vides, ģeoloģijas un meteoroloģijas centra hidrometeoroloģisko prognožu nodaļas vadītāja Laura Krūmiņa.
Tradīcija ar bagātu saturu

Tradīcija ar bagātu saturu

2019. gada 20. martā, 06:00
Kuldīgas Tehnoloģiju un tūrisma tehnikums (KTTT) divas dienas uzņēma viesus no visas Latvijas: jau sesto pavasari kompetences pilnveides konferencē pulcējās profesionālās izglītības iestāžu latviešu valodas un literatūras, kā arī vēstures skolotāji un interesenti no tuvienes un tālienes.
Tumsā krāsas izgaismo Ventu

Tumsā krāsas izgaismo Ventu3

2019. gada 20. martā, 04:00
Gaismu spēles virs Eiropas platākā ūdenskrituma – Ventas rumbas – pagājušo piektdien un sestdien Kuldīgā pulcēja simtiem skatītāju no dažādām Latvijas vietām.
Rīgā dzirdētais, reģionos redzētais

Rīgā dzirdētais, reģionos redzētais

2019. gada 18. martā, 08:00
„Izbraucot reģionus, vācu informāciju par dažādiem svarīgiem jautājumiem, lai saliktu kopā ar to, ko Rīgā stāsta,” tā jautāts par vizītes mērķi Kuldīgā aizvadītajā piektdienā atzina Latvijas Ministru prezidents Krišjānis Kariņš ("Jaunā Vienotība").
Skolas pārmaiņas

Skolas pārmaiņas

2019. gada 18. martā, 07:00
Līdz 2022. gada 1. septembrim Kuldīgas Centra vidusskola pārvērtīsies līdz nepazīšanai. Stadions, mācību laboratorijas un ziemas dārzs – tā ir tikai daļa jaunievedumu, kas skolā paredzēta pēc pārbūves. Vairāk 18. marta „Kurzemniekā”.
Bez pārpratumiem

Bez pārpratumiem

2019. gada 18. martā, 06:00
Kāpēc Valsts kontroles (VK) revīzija nāk tieši pie mums? Tā pašvaldību vadītāji interesējās Kurzemes plānošanas reģiona attīstības padomes sēdē, kas notika Kuldīgas novada domē.
„Jābūt visu laiku interesantam”

„Jābūt visu laiku interesantam”

2019. gada 18. martā, 05:00
„Jaunieši nav mūsu nākotne, viņi ir mūsu tagadne,” uzskata Kuldīgas novada bērnu un jauniešu centra jaunatnes lietu speciāliste Ieva Kaltniece.
Īvandes muiža atkal saimnieka gaidās

Īvandes muiža atkal saimnieka gaidās2

2019. gada 18. martā, 03:00
2. martā beidzās līgums ar SIA "Īvandes muiža" par vēsturiskās ēkas, kas tiek izmantota kā tūristu mītne, apsaimniekošanu. Īvandnieki atkal ar bažām gaida, kas notiks tālāk.
Jaunsargi nostiprina iemaņas

Jaunsargi nostiprina iemaņas

2019. gada 18. martā, 00:00
Ierindas mācība, fiziskie pārbaudījumi, topogrāfija, lauka kaujas iemaņas, šaušana ar mazkalibra ieroci un lāzerieroci – to un vēl daudz ko citu izmēģināja 105 Kurzemes jaunsargi, kuri četras dienas darbojās Jaunsardzes un informācijas centra 1. novada nodaļas nometnē Skrundas vidusskolā.
„Izrādot žēlsirdību, kļūstam stiprāki”

„Izrādot žēlsirdību, kļūstam stiprāki”

2019. gada 15. martā, 08:00
Vakar Alsungas Lūgšanu brokastīs savāktie ziedojumi paredzēti jauniem medicīnas palīglīdzekļiem un aparatūrai novada ģimenes ārstu praksēs.
Profesija – mamma

Profesija – mamma

2019. gada 15. martā, 07:00
„Kādēļ lai es ļautu piedzimt bērnam, bet tad pavisam mazu uzticētu citam? Es pati vēlos viņu mazu sajust, saprast, vērot attīstību,” saka Inta Jūrmale-Šķubure, kura ir pilnas slodzes mamma saviem bērniem: Emilijai, Ansim un Miķelim. Viņa uzsver – tas nekādi nebūtu iespējams bez vīra Viļņa mīlestības, atbalsta un darba, ģimeni uzturot.
Var rīkoties vēl racionālāk

Var rīkoties vēl racionālāk

2019. gada 15. martā, 05:00
Latvijas dabas kapitāls ir diezgan labā stāvoklī, tomēr nepietiekami izmantots un apsaimniekots. „Mežs ietver dažādas intereses – tās jāsabalansē, lai lielāks guvums būtu visiem,” saka Latvijas Mežu sertifikācijas padomes priekšsēdis Māris Liopa. Par to vairāk lasiet 15. marta „Kurzemniekā”.
Aicinājums
Ja jums ir interesanta informācija par kādu notikumu (vai jau notikušu, vai gaidāmu), dodiet ziņu mūsu portāla redakcijai: aiga.blumberga@kurzemnieks.lv.
Aptauja
Spēļu zāles Kuldīgā
ir pietiekamā daudzumā
vajadzīgas vēl
nodara ļaunumu
ir nekaitīgas
Kurzemnieks Horoskopi