Aizvērt
Sajust žurnalistikas pulsu

Sajust žurnalistikas pulsu

„Ejot līdzi tehnoloģijām un sociālajos tīklos savus ražojumus atdodot par velti, mēs paši sev – drukātajai presei – šaujam kājā. Bet cita varianta nav. Mums jābūt tur, kur cilvēks mūs meklē,” tā mācību seminārā reģionālo laikrakstu darbiniekiem sacīja "Neatkarīgo Tukuma Ziņu" (NTZ) galvenā redaktore Ivonna Plaude.
2020. gada 25. februārī, 08:32
Nākamajā numurā piektdien, 28. februārī
  • Par dubultslepkavību būs tiesu debates.
  • Dzimšanas diena 29. februārī.
  • E-vide: cik zināma, cik sveša.
  • Īvandes muižas jaunie nomnieki rosās.
  • Pielikums "Kas kultūrā Kurzemē".
Drukātās avīzes e-versija Nr. 16
Drukātās avīzes e-versija Nr. 16 Skatīt vairāk
Vecākas ziņas
Pie sirds – ēze, āmurs un lakta

Pie sirds – ēze, āmurs un lakta

2020. gada 18. februārī, 00:48
„Man ir sajūta, ka es esmu radīts uz kalēja laktas,” tā par sevi saka kuldīdznieks DAILONIS JAKOBOVSKIS, ar kura rokām tapuši gan jauni, gan atjaunoti ēku metālkalumi. Runājot par savu amatu, kalējs spētu aizraut jebkuru.
Jaunā amatā nāk ar idejām

Jaunā amatā nāk ar idejām

2020. gada 18. februārī, 00:12
Februāra sākumā par Skrundas novada pašvaldības tūrisma un uzņēmējdarbības atbalsta centra vadītāju apstiprināta Aivita Staņeviča, kurai tas ir izaicinājums, kas paver jaunas iespējas.
Drošība Skrundā jāuzlabo

Drošība Skrundā jāuzlabo

2020. gada 14. februārī, 04:15
Valsts policijas (VP) un Skrundas novada domes pārstāvju tikšanās iemesls bija gan pašvaldības, gan iedzīvotāju neapmierinātība ar policijas darbu. Tās pārstāvji ne reizi vien bija spiesti taisnoties.
14. februāra "Kurzemniekā"

14. februāra "Kurzemniekā"

2020. gada 14. februārī, 00:41
Kā uzlabot policijas un pašvaldības sadarbību. Karsta diskusija Skrundas novada domē.
Apliecība brīvības cīnītājiem

Apliecība brīvības cīnītājiem

2020. gada 14. februārī, 00:06
83 cilvēki pirmdien Kuldīgas Mākslas namā saņēma barikāžu dalībnieka statusa apliecības. Tās izsniedza 1991. gada barikāžu muzeja darbinieki.
Jūrkalnē suitus popularizēs moderni

Jūrkalnē suitus popularizēs moderni

2020. gada 11. februārī, 00:00
Jūrkalnes tautas nama ekspozīciju drīzumā papildinās interaktīvs stends – to uzlūkojot, ikviens varēs iejusties īstena suita tēlā un par piemiņu iegūt fotogrāfiju kā suvenīru.
Atbilžu meklētājs

Atbilžu meklētājs

2020. gada 7. februārī, 07:00
Uzzinājis, ka rubrika, kurā intervējam arhitektu un gleznotāju Juri Andersonu, saucas „Personība”, viņš nosmaida: „Vārds „persona” cēlies no latīņu vārda „maska”. Iznāk, ka cilvēkiem šķiet interesanta mana maska. Tas, protams, nav nekas slikts šajā dzīvē, kur daudzas lietas ir konceptuālas.”
Nobalso par vienotu Kuldīgas, Skrundas un Alsungas novadu

Nobalso par vienotu Kuldīgas, Skrundas un Alsungas novadu2

2020. gada 7. februārī, 04:00
Lai gan alsundznieki iebilda un pamatoja, kādēļ Alsungas novads kā patstāvīgs būtu ekonomiski un arī kultūrtelpas saglabāšanai labvēlīgāks, Saeimas administratīvi teritoriālās reformas komisija atbalstījusi Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrijas (VARAM) piedāvāto Kurzemes jauno kartējumu, kurā Kuldīga, Skrunda un Alsunga iekļautas vienā novadā.
Pilna diena skolēnu izaugsmei

Pilna diena skolēnu izaugsmei1

2020. gada 7. februārī, 00:00
Karjeras dienā janvārī Kuldīgas jauniešu mājā un V.Plūdoņa Kuldīgas vidusskolā (VPKV) lekcijas vadīja futbola tiesnesis Andris Treimanis, pašizaugsmes treneris Aleksis Daume un karjeras treneris Andris Arhomkins. Tajās piedalījās VPKV 10. un 11. klases, kā arī daži Kuldīgas 2. vidusskolas audzēkņi.
Ne tikai bibliotekāre

Ne tikai bibliotekāre

2020. gada 4. februārī, 07:00
„Jebkas, ko dzīvē iemācāmies, agri vai vēlu noder,” saka Padures pagasta bibliotekāre Aina Salma, kura janvārī bija starp Kuldīgas novada kultūras darbinieku svētkos suminātajiem.
Jo augstāk kalnos, jo tuvāk debesīm

Jo augstāk kalnos, jo tuvāk debesīm

2020. gada 4. februārī, 05:00
„Kopš nokāpu no pirmā, meklēju otro; otrajā vēl nebiju uzkāpis, kad skatījos pēc trešā,” par aizraušanos ar kalniem saka fizioterapeits Valdis Devjatņikovs. Stāsts par Ziemeļāfrikas augstāko virsotni Jebelu Tubkalu 4. februāra „Kurzemniekā”.
Deja, kas iedvesmo un saliedē

Deja, kas iedvesmo un saliedē

2020. gada 4. februārī, 03:00
„Līnijdejošana aizrauj. Tā var būt dažāda, sākot no vienkāršiem soļiem līdz pat ļoti sarežģītām kombinācijām,” saka līnijdejotājas Valda Heidemane, Jeļena Lāma un vadītāja Guna Stankevica. Vairākas godalgas individuālajā vērtējumā un komandām no sacensībām „Senioru kauss” mājup atveda Kuldīgas pensionāru apvienības līnijdejotāju grupu „Rumbiņa” un „Mambo” dalībnieces. Par dejošanas prieku viņas stāsta 4. februāra „Kurzemniekā”.
Aicinājums
Ja jums ir interesanta informācija par kādu notikumu (vai jau notikušu, vai gaidāmu), dodiet ziņu mūsu portāla redakcijai: aiga.blumberga@kurzemnieks.lv.
Aptauja
Kāds būtu labākais novadu reformas variants?
Kuldīgas novads kopā ar Skrundas un Alsungas novadu.
Apvienots Kuldīgas, Skrundas un Alsungas novads un Jūrkalnes pagasts.
Kuldīgas novads kopā ar Skrundas novadu.
Kuldīgas novads kopā ar Alsungas novadu un Jūrkalnes pagastu.
Alsungas novads apvienots ar Gudenieku un Jūrkalnes pagastu.
Lai viss paliek, kā ir tagad.
Man pilnīgi vienalga, tāpat nekas nemainīsies.
Kurzemnieks Horoskopi