Aizvērt
Vecākas ziņas
No 1. marta bēres arī telpās

No 1. marta bēres arī telpās

2021. gada 23. februārī, 19:31
Valdība 23. februārī nolēmusi atbalstīt Ekonomikas ministrijas ieteikumus, ka pastiprinātos drošības apstākļos no 1. marta būs atļauts bēru ceremoniju organizēt arī telpās.
Mūsu novados mazie drīkst doties uz skolu

Mūsu novados mazie drīkst doties uz skolu

2021. gada 20. februārī, 16:33
Kuldīgas, Alsungas un Skrundas novadā saslimstība ar Covid-19 ir zemāka par noteikto slieksni, un tas nozīmē, ka no 22. februāra 1.– 4. klases drīkst atsākt mācības klātienē.
Kuldīgā – ledus skulptūras

Kuldīgā – ledus skulptūras1

2021. gada 12. februārī, 20:16
Šovakar, 12. februārī, dažādās vietās Kuldīgā parādījušās trīs skaistas ledus skulptūras. Tās būs apskatāmas tik ilgi, cik to ļaus laika apstākļi.
Lūdz palīdzēt ugunsgrēkā cietušajiem

Lūdz palīdzēt ugunsgrēkā cietušajiem

2021. gada 12. februārī, 13:18
11. februārī ap deviņiem vakarā ugunsgrēks izcēlās Rumbas pagasta Ezeriņu mājā. Lai arī ugunsnelaime trīs stundu laikā tika likvidēta, sešu cilvēku ģimene ir palikusi bez iedzīves.
Skolu soli paliks tukši

Skolu soli paliks tukši

2021. gada 5. februārī, 18:02
Piektdien, 5. februārī, pēc divu dienu lemšanas Ministru kabinets paziņojis, ka ārkārtējā situācija Latvijā tiek pagarināta līdz 6. aprīlim. Papildus izlemts par jauniem tirdzniecības noteikumiem un to, ka pirmo divu klašu skolēni klātienē tomēr nemācīsies.
Pieteikt bērnus 1. klasē varēs pēc ārkārtējās situācijas beigām

Pieteikt bērnus 1. klasē varēs pēc ārkārtējās situācijas beigām

2021. gada 2. februārī, 09:47
Kuldīgas novadā deklarēto bērnu pieteikšanu mācībām 1. klasē izglītības iestādēs sāks 8. februārī (elektroniski noformētiem pieteikumiem – no plkst. 00.01) vai, ja valstī pagarinās ārkārtējo situāciju, tad pēc tās atcelšanas.
Karoga dienā – Zemessardzes zibakcija

Karoga dienā – Zemessardzes zibakcija

2021. gada 29. janvārī, 17:54
Katru gadu 29. janvārī Skrundā svin Karoga dienu, lai pieminētu 1919. gada notikumus, kad pulkveža Oskara Kalpaka bataljons atbrīvoja Skrundu no lieliniekiem un izcīnīja ļoti svarīgu uzvaru, kas noteica Neatkarības kara gaitu. Šoreiz tā aizvadīta klusi, bet ar Zemessardzes zibakciju.
Vai administratīva teritorijas pārdale ietekmēs identitāti?

Vai administratīva teritorijas pārdale ietekmēs identitāti?

2021. gada 29. janvārī, 07:25
Par to, kā plānotā novadu reforma ietekmēs vietējo identitāti un kultūru, viedokļus izsaka Skrundas, Alsungas un Kuldīgas novada deputāti. Bet Kuldīgas novada pašvaldības kultūras nodaļas vadītāja Dace Reinkopa stāsta par līdzšinējo sadarbību.
 Izmaiņas būs, bet kādas?

Izmaiņas būs, bet kādas?

2021. gada 15. janvārī, 09:12
To, kā pēc administratīvi teritoriālās reformas jaunā Kuldīgas novada iedzīvotājiem mainīsies pašvaldības pakalpojumi, īpaši komunālie, vēl grūti pateikt. Bet pārmaiņas būs.
Autoceļu uzturētājs informē: 119 tehnikas vienības veic ziemas dienesta darbus

Autoceļu uzturētājs informē: 119 tehnikas vienības veic ziemas dienesta darbus

2021. gada 11. janvārī, 14:56
VAS “Latvijas autoceļu uzturētājs” (LAU) atgādina, ka mainīgos laika apstākļos – ilgstoša snigšana, sniegputenis – jābrauc uzmanīgi, jo autoceļu brauktuves no sniega tiek attīrītas tikai pēc snigšanas beigām. Turklāt braukšanas apstākļi starp dažādām ceļu uzturēšanas klasēm būtiski atšķiras. Ziemas sezonā LAU strādā diennakts režīmā un ziemas dienesta operatīvie dežuranti apseko un uzrauga valsts autoceļu stāvokli. Šobrīd ceļu uzturēšanas darbos iesaistītas 119 ziemas dienesta tehnikas vienības.
Jelgavas iela atklāta

Jelgavas iela atklāta

2021. gada 8. janvārī, 19:34
Ar Kuldīgas skrējēju kluba Katrīna dalībnieku simbolisko skrējienu šodien tika atklāta atjaunotā Jelgavas iela.
Kuldīgas slimnīca pārtrauc plānveida pakalpojumus

Kuldīgas slimnīca pārtrauc plānveida pakalpojumus 1

2021. gada 5. janvārī, 15:05
Ņemot vērā epidemioloģisko situāciju valstī, līdz 18. janvārim Kuldīgas slimnīcā pārtrauktas plānveida operācijas, pacientu uzņemšana plānveida ārstēšanai dienas stacionārā, kā arī rehabilitācija, nosakot izņēmumus. Neatliekamā un akūtā palīdzība joprojām tiek sniegta, informē slimnīcas pārstāve Signeta Lapiņa.
Aicinājums
Ja jums ir interesanta informācija par kādu notikumu (vai jau notikušu, vai gaidāmu), dodiet ziņu mūsu portāla redakcijai: redakcija@kurzemnieks.lv.
Aptauja
Kādas ir jūsu ieceres, ko rosina pavasara iestāšanās?
Sēt sēklas stādu audzēšanai
Darbi siltumnīcā
Dārza plānošana
Apkārtnes uzkopšana
Logu mazgāšana
Pastaigas dabā
Došanās pārgājienā
Sportiskas nodarbes ārā
Gatavot maltītes ārā uz grila
Šķūnīšu, garāžu kārtošana, atbrīvojoties no nevajadzīgā