Aizvērt
Paldies uzņēmējiem par darbu un nomaksātajiem nodokļiem

Paldies uzņēmējiem par darbu un nomaksātajiem nodokļiem

“Idejas, izlēmība, mērķtiecība, uzdrīkstēšanās un risks – tas raksturo šos uzņēmējus,” piesakot nomināciju Investīcijas, sacīja konkursa "Uzņēmēju un amatnieku Gada balva" organizatore, Kuldīgas attīstības aģentūras vadītāja Dace Šēle.
2020. gada 18. janvārī, 16:35
Nākamajā numurā otrdien, 21. janvārī
  • Pētām, cik viegli tikt pie ārsta.
  • Tulkotāja Vikija Poriete.
  • Kas jauns Snēpeles pusē.
  • Tiekas nacionālie partizāni.
  • „Katrīnas kausa” reportāža.
Drukātās avīzes e-versija Nr. 5
Drukātās avīzes e-versija Nr. 5 Skatīt vairāk
Vecākas ziņas
Intars Rešetins: „Jo augstāka latiņa, jo tālāk tiksi”

Intars Rešetins: „Jo augstāka latiņa, jo tālāk tiksi”

2020. gada 17. janvārī, 00:00
„Svarīgi darīt to, kur klāt ir sirds. Nekad nedariet to, kas nesniedz gandarījumu, un izvirziet sev lielus mērķus!” saka agrākais Dailes teātra aktieris, tagad režisors un pasākumu vadītājs Intars Rešetins, kurš Kuldīgas jauniešu mājā 7.–9. klases skolēniem stāstīja par savu profesiju.
Pieci gadi, pieci amatnieki

Pieci gadi, pieci amatnieki

2020. gada 14. janvārī, 08:00
Padures uzņēmums „Mana galdniecība” šomēnes nosvinējis piekto jubileju, un īpašnieks Māris Stepanovs saka: no viena darbinieka kolektīvs audzis līdz pieciem, pašu ieskaitot. Kopš 2015. gada 7. janvāra bez darba tas nestāvot nevienu brīdi. M.Stepanova pārliecība: jābūt godīgam pret klientiem, tad arī pasūtījumu netrūks, jo labā slava iet pa priekšu. Vairāk 14. janvāra „Kurzemniekā”.
Kurš novads pie kura

Kurš novads pie kura1

2020. gada 14. janvārī, 07:00
Izvērtēt iespēju Kuldīgas novadā iekļaut pašreizējā Ventspils novada Jūrkalnes pagastu, tādējādi apvienojot visu suitu kultūrvēsturisko teritoriju vienā pašvaldībā, – tādu priekšlikumu, atsaucoties Saeimas administratīvi teritoriālās reformas komisijas lūgumam, ko vajadzētu mainīt sākotnēji piedāvātajā reformas modelī, iesniegusi Kuldīgas novada pašvaldība. Savukārt Ventspils novads vēlas saglabāt savas līdzšinējās teritorijas robežas, tostarp Jūrkalni, bet Alsungas novads grib palikt tāds kā līdz šim, nevis tikt pievienots Kuldīgai. Pavisam valstī iesniegti 335 priekšlikumi. Vairāk lasiet 14. janvāra „Kurzemniekā”!
Dzīvot un strādāt ar prieku

Dzīvot un strādāt ar prieku

2020. gada 14. janvārī, 03:00
Decembrī savas izstādes atklāšanā Kuldīgas Mākslas namā Dzidra Eglīte sacīja, ka katras gleznas tapšanai ir savs stāsts. Vienlaikus šie stāsti ir vēstījums par mākslinieces domām, izjūtām, pašreizējo dzīvi starp Vāciju un Latviju.
Trenerei Rasmai Zeberliņai - 80

Trenerei Rasmai Zeberliņai - 80 1

2020. gada 12. janvārī, 15:17
Ilggadējā Kuldīgas novada sporta skolas volejbola trenere Rasma Zeberliņa svin 80. dzimšanas dienu.
Vētra atkal plosa stāvkrastu Jūrkalnē

Vētra atkal plosa stāvkrastu Jūrkalnē

2020. gada 10. janvārī, 14:10
Janvāra spēcīgie vēji pamatīgi izpostījuši arī Ventspils novada Labraga kāpu Jūrkalnes pagastā. Kā stāsta vietējie, pēdējā reizē nobrukuši vairāki metri stāvkrasta. Vai ar to var un vajag cīnīties? Viens uzskats ir – jā, ekspertu viedoklis – nē.
Bez māsiņām – nekā!

Bez māsiņām – nekā!

2020. gada 10. janvārī, 08:00
Pasaules Veselības organizācija šo gadu pasludinājusi par Starptautisko māsu un vecmāšu gadu. Latvijā tā mērķis ir pievērst uzmanību darbinieku trūkumam un profesijas nozīmīgumam. Kuldīgas slimnīcā strādā 53 medicīnas māsas. Vakantas ir aptuveni 20 vietas. Vecmātes ir astoņas, un tas esot pietiekami. Vairāk 10. janvāra „Kurzemniekā”.
Izmaksāts mazāk, sola vairāk

Izmaksāts mazāk, sola vairāk

2020. gada 10. janvārī, 07:00
Lauku atbalsta dienests pērn dažādos atbalsta veidos izmaksājis 571 miljonu eiro, un tas ir apmēram par 5% mazāk nekā gadu iepriekš. Pašreizējā virzība Eiropas Savienības daudzgadu budžeta plānošanā vieš cerības, ka nākamajā periodā atbalsts varētu pieaugt par 117 miljoniem eiro. Savukārt biedrība „Zemnieku saeima” deviņās kategorijās izvērtējusi gadu, kurā bijuši gan neplānoti ieguvumi, gan zaudējumi. Vairāk lasiet 10. janvāra „Kurzemniekā”!
Ķert pārmaiņu vēju Helsinkos

Ķert pārmaiņu vēju Helsinkos

2020. gada 10. janvārī, 05:00
Novembra viducī, kad iestājies tumšais, drēgnais, arī nomācošais laiks, „Kurzemnieka” žurnāliste Inta Jansone un maketētāja Laila Liepiņa ar draugiem nolemj Latvijas svētku brīvdienas pavadīt Somijā – Helsinkos. Vairāk 10. janvāra „Kurzemniekā”.
Kuldīgā sabojā trīs automašīnas

Kuldīgā sabojā trīs automašīnas

2020. gada 10. janvārī, 04:00
Trešdienas, 8. janvāra, vakarā, pie "Kurzemnieka" redakcijas 1905. gada ielā tika konstatēts, ka trim automašīnām, kas novietotas stāvēšanai ielas malā, kāds visā garumā sabojājis krāsojumu, pārvelkot tam pāri ar asu priekšmetu.
Pareizticīgie nosvinējuši Kristus dzimšanu

Pareizticīgie nosvinējuši Kristus dzimšanu

2020. gada 10. janvārī, 02:00
„Un Vārds tapa miesa un mājoja mūsu vidū, un mēs skatījām Viņa godību, tādu godību kā Tēva vienpiedzimušā Dēla,” ar šiem vārdiem no Jāņa evaņģēlija šīs nedēļas sākumā Kristus dzimšanas svētkos tika uzrunāti Latvijas pareizticīgie.
Kas šogad jauns sociālajā sfērā

Kas šogad jauns sociālajā sfērā

2020. gada 10. janvārī, 00:00
Jaunais gads nācis ar dažādām izmaiņām arī sociālajā jomā. Lūk, vairums no tām.
Aicinājums
Ja jums ir interesanta informācija par kādu notikumu (vai jau notikušu, vai gaidāmu), dodiet ziņu mūsu portāla redakcijai: aiga.blumberga@kurzemnieks.lv.
Aptauja
Kā vērtējat degvielas cenu pieaugumu?
Braukšu kā braucu
Braukšu mazāk
Iegādāšos Lietuvā
Vairāk staigāšu kājām
Izmantošu velosipēdu
Mani tas neietekmēs
Atbalstu, jo mazināsies vides piesārņojums
Neatbalstu, jo tāpat jau viss ir dārgs
Kurzemnieks Horoskopi