Aizvērt

Kuldīga – skrējēju pilsēta

2019. gada 4. maijā, 19:36
Raksta autors: Inguna Spuleniece
Kuldīga – skrējēju pilsēta
Foto: Laila Liepiņa
Pilsētas dārzā sporta klubs "Katrīna" trešo gadu rīkoja skrējienu "Izskrien Latviju", un šoreiz arī tika vākti ziedojumi "Kurzemnieka" fotogrāfa Aivara Vētrāja veselības uzlabošanai. Muzeja pirmajā stāvā nelielā izstādē bija redzami Aivara fiksētie mirkļi dažādās dzīves sfērās.
Skrējiena autore, Katrīnas aktīviste un Kurzemnieka žurnāliste Antra Grīnberga pastāstīja, ka šogad finišā īpašnieku ieguva 178 medaļas. Dalībnieku bijis mazāk nekā pērn, tomēr ļoti daudzi pēc tam teikuši, ka nākamgad atkal dosies trasē. Antra atceras, ka trase veidota, mēģinot pilsētas kartē ar roku iezīmēt pēc iespējas precīzāku Latvijas kontūru. Skrējiena rīkotāji saņemot aizvien lielāku atbalstu no uzņēmējiem, sportistiem un citiem iedzīvotājiem. Ar nojumi izlīdzēja zemessargi, zupu skrējējiem vārīja Jānis Arājums, pie vieglatlētikas manēžas skrējējus uzmundrināja jaunais bundzinieks Kārlis Krūmiņš, bet labus vārdus pirms starta teica mācītājs Mārtiņš Burke-Burkevics, kurš kopā ar studiju Mona nodziedāja trīs dziesmas.
„Mēs Latviju izskrējām pirmo reizi, varētu arī nākamgad. Trase laba – bedres tikai dažās vietās,” pēc finiša pastāstīja astotklasnieki Gustavs un Eduards Blūmi. Alsundzniece, 12. klases skolniece Krista Strujeviča uz skrējienu braucot otro gadu: „Pagājušoreiz sāku skriet ātrā tempa grupā, bet pabeidzu vidējā. Šogad uzreiz startēju vidējā. Jau gaidu nākamo gadu, jo piedalīšos atkal.”

Daudzi kuldīdznieki un pilsētas viesi apskatīja A.Vētrāja fotoizstādi, kurai bildes bija atlasījuši Kurzemnieka darbinieki, lūdzot arī ziedot kolēģa veselības nostiprināšanai. Ilgvars Bebrišs, kurš skrējienā piedalās otro gadu, tajās ieraudzīja savu ģimeni, kas turēja īkšķus par viņa dalību pasākumā Es mīlu tevi, Pelči. Līvija Neimane piebilda, ka satikšanās fotogrāfijā ar nu jau mūžībā aizsaukto vīru Gunti bijusi smeldzīgi skaista. Vīrs nofotografēts sēņotāju čempionātā Priedaines mežā. Līdz šim viņai mājās glabājies avīzes izgriezums, bet pēc izstādes viņa ieguva arī fotogrāfiju.

Kurzemnieka fotogrāfa Aivara Vētrāja bilžu izstādē varēja ziedot viņa cīņai ar vēzi. Kastītē iemesti 828 eiro, bet kopā ar sporta kluba Katrīna kontā saziedoto Aivaram zālēm pārskaitīts vairāk nekā 5000 eiro.
Komentāri
Pašlaik komentāru nav!
Pievieno jaunu komentāru:Aicinājums
Ja jums ir interesanta informācija par kādu notikumu (vai jau notikušu, vai gaidāmu), dodiet ziņu mūsu portāla redakcijai: aiga.blumberga@kurzemnieks.lv.
Aptauja
Tas, ka bankas pārtrauc ierasto kodu karšu izmantošanu, man
liekas normāli
sagādā problēmas
patīk, jo jau sen lietoju Smart-ID
patīk, jo lietoju kodu kalkulatoru
vienalga, jo banku pakalpojumus internetā neizmantoju
Kurzemnieks Horoskopi