Aizvērt

Meža svētki joprojām pulcē tūkstošus

2019. gada 13. maijā, 08:00
Raksta autors: Antra Grīnberga
Meža svētki joprojām pulcē tūkstošus
Talsu pamatskolas 2. klases zēniem patika pietura, kurā tālskatī varēja vērot dzīvniekus mežā.
Foto: Antra Grīnberga
Divas dienas – piektdien un sestdien – "Struņķukrogā" pasākuma "Meža ABC" 53 pieturās meža nozares pārstāvji izglītoja par visu, kas notiek mežā, dažādās aktivitātēs iesaistot skolēnus, pieaugušos un ģimenes.
Biedrības Meža konsultants organizētais pasākums norisinājās jau devīto reizi. Meža pieturās dalībniekus sagaidīja visdažādākie uzdevumi. Šogad pasākuma tapšanā iesaistīti 430 cilvēki no visas Latvijas un vairāk nekā 100 organizācijas un uzņēmumi. „Mēs vēl neizskaitījām sestdienas apmeklētāju skaitu, bet pēc sajūtām liekas, ka tas bija līdzīgs kā piektdien, kad ieradās 3500 interesentu. Viss izdevās pat mazliet labāk, nekā bija iecerēts” sacīja organizatore Sigita Vaivade.

Bija arī vairāki jaunumi: pirmā palīdzība mežā, jaunākās tehnoloģijas meža apsaimniekošanā, pietura Mežs zem kājām, kurā varēja pētīt visu, kas tur aug. Lielākā cilvēku aktivitāte bija tur, kur bija tehnika, – tur gāja mazie puikas ar vecākiem. Bija gan augsnes gatavotājs, gan baļķu vedējs, arī simulators, kurā varēja izmēģināt, kā strādā lielā meža tehnika.


Vairāk par pasākumu 13. maija Kurzemniekā.
Komentāri
Pašlaik komentāru nav!
Pievieno jaunu komentāru:Aicinājums
Ja jums ir interesanta informācija par kādu notikumu (vai jau notikušu, vai gaidāmu), dodiet ziņu mūsu portāla redakcijai: aiga.blumberga@kurzemnieks.lv.
Aptauja
Tas, ka bankas pārtrauc ierasto kodu karšu izmantošanu, man
liekas normāli
sagādā problēmas
patīk, jo jau sen lietoju Smart-ID
patīk, jo lietoju kodu kalkulatoru
vienalga, jo banku pakalpojumus internetā neizmantoju
Kurzemnieks Horoskopi