Aizvērt

Bezglutēna vasaras nometne bērniem

2019. gada 15. maijā, 12:10
Raksta autors: Kurzemnieks.lv
Bezglutēna vasaras nometne bērniem
Latvijas celiakijas pacientu biedrība "Dzīve bez glutēna", turpinot tradīciju, arī šogad organizē bezglutēna vasaras nometni bērniem no 8 līdz 15.gadiem, kuriem ikdienā jāievēro stingra bezglutēna diēta. Aizraujoša un izglītojoša nometne "Superpiedzīvojums" notiks Kocēnos no 21. līdz 27. jūlijam.
Nometnes dalībniekus sagaida neaizmirstami piedzīvojumi Kocēnu sporta namā, kur valdīs spraigas emocijas, bet noslēgumā tiks kronēti nometnes Superpuika un Supermeitene. Bezglutēna vasaras nometnes programmu papildina ekskursija un piedzīvojumi Valmieras Sajūtu parkā, Escape Room spēles ar stratēģiskiem prāta uzdevumiem, izglītojoši un izklaidējoši pasākumi, kino vakars ar popkornu un citas jautras un lietderīgas nodarbes.

Aicinām pieteikties gan latviešu valodā, gan krievu valodā runājoši bērni un jaunieši. Apraksts un pieteikums nometnei pieejami mājaslapā: www.dzivebezglutena.lv.

Pieteikumu sūtīt e-pastā: bezglutena.nometne@gmail.com.
Komentāri
Pašlaik komentāru nav!
Pievieno jaunu komentāru:

Lūdzu autorizējies, lai komentētu.
Aicinājums
Ja jums ir interesanta informācija par kādu notikumu (vai jau notikušu, vai gaidāmu), dodiet ziņu mūsu portāla redakcijai: redakcija@kurzemnieks.lv.
Aptauja
Kāds ir darbs attālināti?
Man tas ir atklājums
Ir ērts
Ietaupa laiku un citus resursus
Ir sarežģīts
Nav produktīvs
Ir apgrūtinošs
Nevaru pateikt; nestrādāju attālināti
Kurzemnieks Horoskopi