Aizvērt

Gandarījums, ka darbs novērtēts

2019. gada 17. maijā, 08:00
Raksta autors: Jolanta Hercenberga
Gandarījums, ka darbs novērtēts
Kuldīgas daļas ugunsdzēsēji glābēji Jānis Zeidaks, Ginters Liepiņš, Jānis Segliņš, komandieris Aleksandrs Štefaņuks, Sandris Grasmanis un Kalvis Slavinskis.
Foto: VUGD arhīvs
Šodien Latvijas ugunsdzēsībai 154. gadadiena. Tam par godu apbalvojumus saņēmuši pieci Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienesta (VUGD) Kuldīgas daļas darbinieki.
Svinīgajā pasākumā Liepājā kārtējo speciālo dienesta pakāpi pirms termiņa saņēmis Skrundas posteņa vada komandiera vietnieks, virsseržants Jānis Segliņš, bet Goda rakstu – kaprālis Jānis Zeidaks. Pateicība pasniegta Skrundas posteņa ugunsdzēsējam glābējam, kaprālim Sandrim Grasmanim, Alsungas posteņa vada komandiera vietniekam, kaprālim Maigonim Jānim Jakovļevam un virsseržantam Kalvim Slavinskim.

K.Slavinskis stāsta, ka svinīgajā pasākumā Kurzemes reģiona brigādes štābā jaunie ugunsdzēsēji arī devuši zvērestu, to skaitā arī mūsējais Ginters Liepiņš. Viņš pats to darījis 2007. gadā. „Man šis darbs patīk. Dzīve ir mainīga – ik pa laikam kāds etaps šķiet noiets un gribas ko pamainīt. Pirms tam braucu ar baļķvedēju, tad pieņēmu uzaicinājumu pievienoties ugunsdzēsējiem un nu jau vairāk nekā desmit gadus esmu viens no viņiem. Patīk tas, ka brīžam darbā var just adrenalīnu, jo nevar zināt, kas izsaukumā sagaida. Pēc tam ir gandarījums, ka esmu spējis cilvēkam viņa nelaimē palīdzēt. Brīžam tā pat nav liela nelaime – kaķis uzrāpies kokā un netiek lejā. Bet cilvēka prieks par viņa mīluļa izglābšanu ir milzīgs. Ir darbam arī garoziņa, jo jābrauc uz avārijām vai no upes jāizceļ cilvēks, kuru pazīsti. Emocionāli dažreiz nav viegli, bet kādam tas jādara. Taču apbalvojums vienmēr rada prieku. Tas parāda, ka darbs novērtēts.”
Komentāri
Pašlaik komentāru nav!
Pievieno jaunu komentāru:Aicinājums
Ja jums ir interesanta informācija par kādu notikumu (vai jau notikušu, vai gaidāmu), dodiet ziņu mūsu portāla redakcijai: aiga.blumberga@kurzemnieks.lv.
Aptauja
Tas, ka bankas pārtrauc ierasto kodu karšu izmantošanu, man
liekas normāli
sagādā problēmas
patīk, jo jau sen lietoju Smart-ID
patīk, jo lietoju kodu kalkulatoru
vienalga, jo banku pakalpojumus internetā neizmantoju
Kurzemnieks Horoskopi