Aizvērt

Tāpēc, ka es tā teicu!

2019. gada 16. maijā, 16:01
Raksta autors: Kurzemnieks.lv
Tāpēc, ka es tā teicu!
17.maijā Starptautiskajā hipertensijas dienā pacientu biedrība "ParSirdi.lv" un Latvijas Hipertensijas un aterosklerozes biedrība uzsāk akciju "Tāpēc, ka es tā teicu!", lai mudinātu ikvienu izmērīt asinsspiedienu un rīkoties.
Akcijā notiks izglītojošas interaktīvas nodarbības skolās par augsta asinsspiediena riskiem, skolēni tiks iepazīstināti ar veselas sirds skaitļiem un mudināti ar devīzi Tāpēc, ka es tā teicu! pievērst vecāku un vecvecāku uzmanību augstam asisspiedienam un izmērīt to. Pieejama arī pirmā asinsspiediena aplikācija My BP Control . Savukārt līdz pat maija beigām iedzīvotājiem ir iespēja bez maksas izmērīt asinsspiedienu aptiekās Apotheka, Benu, Euroaptieka, Mana aptieka un Mēness aptieka visā  Latvijā.


Vairāk par akciju #TāpēcKaEsTāTeicu un asinsspiedienu: www.asins-spiediens.lv.UZZIŅAI
  • Normāls asinsspiediens jebkurā vecumā ir 120/80 mmHg.
  • Arteriālā hipertensija ir slimība, kad asinsspiediens atkārtotos mērījumos ir paaugstināts – ārsta kabinetā virs 140/90 mmHg, mājās virs 135/85 mmHg.
Komentāri
Pašlaik komentāru nav!
Pievieno jaunu komentāru:Aicinājums
Ja jums ir interesanta informācija par kādu notikumu (vai jau notikušu, vai gaidāmu), dodiet ziņu mūsu portāla redakcijai: aiga.blumberga@kurzemnieks.lv.
Aptauja
Cik, jūsuprāt, ilgi vajadzētu strādāt vadošā amatā valsts (pašvaldību) iestādē?
Ne vairāk kā 5 gadus.
Ne vairāk kā 10 gadus.
Visu mūžu.
Tas atkarīgs no veselības stāvokļa.
Tas atkarīgs no darbības veida.
Laikam nav nozīmes.
Nezinu.
Kurzemnieks Horoskopi