Aizvērt

„Vislabāk jūtos viens pats”

2019. gada 31. maijā, 10:00
Raksta autors: Kurzemnieks.lv
„Vislabāk jūtos viens pats”
„Kā formulēt dabu: vai tā ir fizika vai Dievs? Es domāju, ka fizika ir tikai dabas apraksts, bet daba veidota no Dieva. Tātad Dievs ir izcils fiziķis,” filozofē Andris Kļaviņš.
Foto: Daina Tāfelberga
„60 gadi nav īpašs pavērsiens dzīvē, tomēr liek par daudz ko padomāt, ieklausīties laika pulkstenī,” atzīst četru bērnu tēvs, ekonomists pēc izglītības, filozofs pēc dabas, pašvaldības uzņēmuma „Kuldīgas ūdens” valdes priekšsēdis Andris Kļaviņš.
Andris: – Augstskolā mani mācīja, un dzīvē esmu pārliecinājies: ir divu veidu vadītāji. Vieni, kas savāc gudrus kolēģus. Otri, kas pulcē tos, kuri visam piekrīt, un tādi ir lielākā daļa. Jo tad neviens tevi nekritizē, visu saka pa spalvai. Gudro kolektīvā jāpieņem, ka vadītājam ne vienmēr ir taisnība, jo speciālisti savā jomā var būt zinošāki. Taču uz tādiem cilvēkiem var paļauties – uz viņu pieredzi un godaprātu. No tiem muļķīšiem var sagaidīt aplamības, neizdarību.


Intervija 31. maija Kurzemniekā.
Komentāri
Pašlaik komentāru nav!
Pievieno jaunu komentāru:Aicinājums
Ja jums ir interesanta informācija par kādu notikumu (vai jau notikušu, vai gaidāmu), dodiet ziņu mūsu portāla redakcijai: aiga.blumberga@kurzemnieks.lv.
Aptauja
Tas, ka bankas pārtrauc ierasto kodu karšu izmantošanu, man
liekas normāli
sagādā problēmas
patīk, jo jau sen lietoju Smart-ID
patīk, jo lietoju kodu kalkulatoru
vienalga, jo banku pakalpojumus internetā neizmantoju
Kurzemnieks Horoskopi