Aizvērt

„Vislabāk jūtos viens pats”

2019. gada 31. maijā, 10:00
Raksta autors: Kurzemnieks.lv
„Vislabāk jūtos viens pats”
„Kā formulēt dabu: vai tā ir fizika vai Dievs? Es domāju, ka fizika ir tikai dabas apraksts, bet daba veidota no Dieva. Tātad Dievs ir izcils fiziķis,” filozofē Andris Kļaviņš.
Foto: Daina Tāfelberga
„60 gadi nav īpašs pavērsiens dzīvē, tomēr liek par daudz ko padomāt, ieklausīties laika pulkstenī,” atzīst četru bērnu tēvs, ekonomists pēc izglītības, filozofs pēc dabas, pašvaldības uzņēmuma „Kuldīgas ūdens” valdes priekšsēdis Andris Kļaviņš.
Andris: – Augstskolā mani mācīja, un dzīvē esmu pārliecinājies: ir divu veidu vadītāji. Vieni, kas savāc gudrus kolēģus. Otri, kas pulcē tos, kuri visam piekrīt, un tādi ir lielākā daļa. Jo tad neviens tevi nekritizē, visu saka pa spalvai. Gudro kolektīvā jāpieņem, ka vadītājam ne vienmēr ir taisnība, jo speciālisti savā jomā var būt zinošāki. Taču uz tādiem cilvēkiem var paļauties – uz viņu pieredzi un godaprātu. No tiem muļķīšiem var sagaidīt aplamības, neizdarību.


Intervija 31. maija Kurzemniekā.
Komentāri
Pašlaik komentāru nav!
Pievieno jaunu komentāru:Aicinājums
Ja jums ir interesanta informācija par kādu notikumu (vai jau notikušu, vai gaidāmu), dodiet ziņu mūsu portāla redakcijai: aiga.blumberga@kurzemnieks.lv.
Aptauja
Cik, jūsuprāt, ilgi vajadzētu strādāt vadošā amatā valsts (pašvaldību) iestādē?
Ne vairāk kā 5 gadus.
Ne vairāk kā 10 gadus.
Visu mūžu.
Tas atkarīgs no veselības stāvokļa.
Tas atkarīgs no darbības veida.
Laikam nav nozīmes.
Nezinu.
Kurzemnieks Horoskopi