Aizvērt

Desmito reizi paceļ Zilo karogu

2019. gada 31. maijā, 23:05
Raksta autors: Iveta Grīniņa
Desmito reizi paceļ Zilo karogu
Foto: Jēkabs Aleksandrs Krūmiņš
Desmito reizi Kuldīgā Mārtiņsalas peldvietā tika pacelts Zilais karogs.
Kuldīgas aktīvās atpūtas centrs sadarbībā ar pašvaldību bija sagādājis izklaidējošu, izglītojošu un sportisku programmu, kurā netrūka ne cienasta, ne muzikālu priekšnesumu, ne izdejošanās.

Lai gan smidzināja lietus, tiem, kuri bija atnākuši, garastāvokli tas neietekmēja. Piedzīvojumu spēlei bija pieteikušās septiņas komandas, kuras gaidīja dažādi sportiski un jautri uzdevumi, bet noslēgumā – loterija, kurā trīs komandas vinnēja pa kūkai.

Vanesa no Brazīlijas aicināja visus izkustēties sambas ritmos. Savukārt meditatīvāku skaņu cienītāji varēja gremdēties gongu vibrācijās kopā ar Daci Straumi. Mazajiem bija iespēja izlēkāties pa batutu un piepūšamajām atrakcijām, priecāties par ziepju burbuļiem un citām interesantām nodarbēm. Sportiskākie spēlēja pludmales volejbolu, bet vēsas peldes cienītājiem notika ūdens aerobika, varēja izmēģināt arī SUP dēli.

Veselīgi kokteiļi un našķi bija Santas Japeniņas ziņā. Noslēgumā uz sarunu Mēs esam tas, ko ēdam aicināja gastroenterologs Hosams Abu Meri, kuram klausītāji labprāt uzdeva jautājumus.
Komentāri
gg
2019. gada 4. jūnijā, 12:29
Nebutu tur tie Domes glumekli, tad vrb ari butu vairak cilveku..pilnigi skermi metas ar tadiem viena vieta uztureties
Dārta
2019. gada 4. jūnijā, 07:57
Galvenais, ka skatītāju bija tik daudz, ka pat nevarēja pagriezties. Tik lielus cilvēka pūļus nebiju nekad redzējusi. Nenormāli liela apmeklētība, 15 cilvēki....
Metro
2019. gada 1. jūnijā, 09:37
Ja banka panemts kredits, tas ir jaatmaksa!
Pievieno jaunu komentāru:

Lūdzu autorizējies, lai komentētu.
Aicinājums
Ja jums ir interesanta informācija par kādu notikumu (vai jau notikušu, vai gaidāmu), dodiet ziņu mūsu portāla redakcijai: redakcija@kurzemnieks.lv.
Aptauja
Novadu reforma, no 119 izveidojot 42 pašvaldības:
veicinās reģionālo attīstību
neko nemainīs
sanaidos cilvēkus
sen bija vajadzīga
ietaupīs naudu
apvienos resursus
ir piekāpšanās lielajām pilsētām
vēl vairāk iztukšos laukus
nav pārdomāta līdz galam
Kurzemnieks Horoskopi