Aizvērt

Atzinīgi novērtē Eiropas ieguldījumu

2019. gada 5. jūnijā, 01:00
Raksta autors: Jana Sūruma
Atzinīgi novērtē Eiropas ieguldījumu
Kuldīgas attīstības aģentūras direktora vietniece Dace Šēle konkursa "Regio Stars Latvija" apbalvošanā kopā ar portāla "Ziedot.lv" vadītāju Rūtu Dimantu.
Foto: Daces Šēles arhīvs
Kuldīgas novada pašvaldība Finanšu ministrijas konkursā "Regio Stars"* Latvija saņēmusi trīs apbalvojumus.
Kategorijā Ilgtspējīga izaugsme: zaļās, zilās un pelēkās infrastruktūras savienošana 2. vieta tikusi projektam Kuldīgas Pilsētas dārza kā pievilcīgas tūrisma teritorijas attīstība. Kategorijā Iekļaujošā izaugsme: cīņa pret nevienlīdzību un nabadzību 2. vietā sinagogas kompleksa pārbūve par Kuldīgas bibliotēku. Bet kategorijā Pilsētu attīstītība: pret klimata pārmaiņām noturīgu pilsētu veidošana 3. vietā ierindojusies 1. kārta projektam Kuldīgas „Venēcijas” – Alekšupītes un ar to saistīto ielu un laukumu – kā pievilcīgas dzīves telpas un ekonomiskās attīstības teritorijas izveide. Konkursa mērķis ir izvērtēt un apbalvot labākos Eiropas Savienības finansētos projektus, kuros demonstrēta izcilība un jauna pieeja reģionālajai attīstībai. Balvu tematiskā ievirze ir piecas jomas, kas būtiskas Eiropas reģionālajai politikai: digitālās pārmaiņas, zaļās, zilās un pelēkās infrastruktūras savienošana, cīņa pret nevienlīdzību un nabadzību, pret klimata pārmaiņām noturīgu pilsētu veidošana, veselības aprūpes modernizēšana.

Arī Kuldīgas slimnīca konkursam bija pieteikusi projektu par stacionārās veselības infrastruktūras attīstību.

Kuldīgas attīstības aģentūras direktora vietniece Dace Šēle: „Apbalvošanā pārstāvot novada pašvaldību, jutos saviļņota un vienlaikus par atzinībām pārsteigta, jo nebijām informēti, ka tā tiks novērtēti trīs mūsu projekti. To ieviešana ir komandas darbs, tādēļ ieceres, kas novadā īstenotas, ir gan deputātu, gan pašvaldības darbinieku, gan struktūrvienību ideju un darba rezultāts. Šādi novērtējumi dod iedvesmu lieliem darbiem!”


* Reģiona zvaigznes (angl.)
Komentāri
Pašlaik komentāru nav!
Pievieno jaunu komentāru:Aicinājums
Ja jums ir interesanta informācija par kādu notikumu (vai jau notikušu, vai gaidāmu), dodiet ziņu mūsu portāla redakcijai: aiga.blumberga@kurzemnieks.lv.
Aptauja
Tas, ka bankas pārtrauc ierasto kodu karšu izmantošanu, man
liekas normāli
sagādā problēmas
patīk, jo jau sen lietoju Smart-ID
patīk, jo lietoju kodu kalkulatoru
vienalga, jo banku pakalpojumus internetā neizmantoju
Kurzemnieks Horoskopi