Aizvērt

Igaunijas nacionālās īpatnības

2019. gada 10. jūnijā, 03:00
Raksta autors: Kurzemnieks.lv
Igaunijas nacionālās īpatnības
Kuldīgas tehnikuma skolotājas Gunita Meiere (otrā no labās) un Katrīna Spuleniece-Aišpure (trešā no labās) ar kolēģēm no Igaunijas un Lietuvas privātā mākslas galerijā Viru, kur notiek arī mākslas terapijas nodarbības pieaugušajiem.
Foto: Katrīna Spuleniece-Aišpure
Igauņi prot, var un dara – tā pēc vizītes kaimiņzemē secināja Kuldīgas Tehnoloģiju un tūrisma tehnikuma skolotājas Gunita Meiere un Katrīna Spuleniece-Aišpure, kuras programmā „Nordplus Adult” devās pēc pieredzes, kā labāk organizēt pieaugušo apmācību.
Katrīna: – Viena no projekta aktivitātēm bija pārgājiens netālajā purvā, kur varējām novērtēt to, kā dabas baudīšanu savienot ar tehnoloģijām. Purvā izstrādāts maršruts pa laipām, ir informatīvi plakāti par tur redzamajiem augiem un dzīvniekiem, var arī izmantot mobilo telefonu un spēlēt spēli ar uzdevumiem. Tur var purvu izzināt, izsmaržot un pat izgaršot. Tā ir ne tikai aktīva atpūta svaigā gaisā, bet arī jauna informācija un komandas darbs. Bija jāpēta augi, jāēd pērnās dzērvenes, jāfotografē, un laiks purvā paskrēja nemanot.


Vairāk 10. jūnija Kurzemniekā.
Komentāri
Pašlaik komentāru nav!
Pievieno jaunu komentāru:

Lūdzu autorizējies, lai komentētu.