Aizvērt

Skrundā 13 jauniešiem vēl labu ceļavēju

2019. gada 12. jūnijā, 06:34
Raksta autors: Jolanta Hercenberga
Skrundā 13 jauniešiem vēl labu ceļavēju
Paldies skolotājiem un vecākiem izlaidumā saka Skrundas vidusskolas absolventi: pirmajā rindā no kreisās – Alise Dorbe, Anete Granta, Vendija Orehova, Sintija Kampara, Arta Saulgrieze, Samanta Seņko, otrajā rindā – Krists Klāvs Jegors, Igors Kaļabins, Dārta Meija, Annija Kliemane, Kristaps Puķe, Rojs Sergejevs.
Foto: Jolanta Hercenberga
„Jūs esat tik raibi, krāšņi un dzīvespriecīgi! Man nekad nav bijis garlaicīgi. Vienmēr esmu bijusi un būšu ar jums un par jums,” Skrundas vidusskolas 12. klases izlaidumā saka audzinātāja Signe Grīnberga.
Šogad skolu absolvēja 13 jaunieši. S.Grīnberga bijusi audzinātāja kopš trešās klases. Ar šiem bērniem uzsākusi savas darba gaitas. Pēc ceturtās klases izlēmusi turpināt ne vairs kā sākumskolas, bet matemātikas skolotāja. Daļa no tagadējiem absolventiem 10. klasē pievienojusies no paralēlklases. Kopā esot izdzīvoti daudz skaistu mirkļu: vairākkārt mācību gada noslēgumā laivojuši pa Cieceres upi, devušies divdienu ekskursijā uz Vidzemi.

„Ārkārtīgi dažādi, katrs ar savām interesēm un talantiem. Cits mērķtiecīgāks, cits slinkāks, kā jau bērni,” audzināmo klasi raksturo S.Grīnberga.

Skrundas vidusskolā ir tradīcija – absolventiem, kuru sekmes bijušas no 8 līdz 10 ballēm, piešķirt Zelta pogu. Šogad tādu saņēma Annija Kliemane un Ance Timbare. A.Kliemane ieguvusi arī Latvijas Loto simtgades izcilnieka stipendiju. Abām jaunietēm par izciliem sasniegumiem mācībās piešķirts Ministru prezidenta Krišjāņa Kariņa Goda raksts.

Savukārt Sudraba pogu par sekmēm no 7 līdz 10 ballēm saņēma Anete Granta un Dārta Meija.

Izlaidumā nepiedalījās absolventi Sandijs Runkēvičs un A.Timbare.
Komentāri
Inga
2019. gada 20. jūnijā, 15:11
Bija jau ar 14 .
Inese
2019. gada 20. jūnijā, 13:55
Fotogrāfijā ir 12. Nepiedalījās 2. Kopā 14. Kuram tad netiek vēlēts labs ceļa vējš?
Pievieno jaunu komentāru:

Lūdzu autorizējies, lai komentētu.
Aicinājums
Ja jums ir interesanta informācija par kādu notikumu (vai jau notikušu, vai gaidāmu), dodiet ziņu mūsu portāla redakcijai: redakcija@kurzemnieks.lv.
Sludinājumi

Biškopības kursi

Biškopības kursi
Aicinam pieteikties kursiem.
Aptauja
Notikumi Baltkrievijā:
prasa rūpīgāku analīzi;
raisa bažas par mūsu drošību;
ved uz demokrātisku valsti;
bija paredzami;
mani pārsteidz;
ir jāatbalsta baltkrievu tauta;
mani neskar;
mani neinteresē.