Aizvērt

Skrundā 13 jauniešiem vēl labu ceļavēju

2019. gada 12. jūnijā, 06:34
Raksta autors: Jolanta Hercenberga
Skrundā 13 jauniešiem vēl labu ceļavēju
Paldies skolotājiem un vecākiem izlaidumā saka Skrundas vidusskolas absolventi: pirmajā rindā no kreisās – Alise Dorbe, Anete Granta, Vendija Orehova, Sintija Kampara, Arta Saulgrieze, Samanta Seņko, otrajā rindā – Krists Klāvs Jegors, Igors Kaļabins, Dārta Meija, Annija Kliemane, Kristaps Puķe, Rojs Sergejevs.
Foto: Jolanta Hercenberga
„Jūs esat tik raibi, krāšņi un dzīvespriecīgi! Man nekad nav bijis garlaicīgi. Vienmēr esmu bijusi un būšu ar jums un par jums,” Skrundas vidusskolas 12. klases izlaidumā saka audzinātāja Signe Grīnberga.
Šogad skolu absolvēja 13 jaunieši. S.Grīnberga bijusi audzinātāja kopš trešās klases. Ar šiem bērniem uzsākusi savas darba gaitas. Pēc ceturtās klases izlēmusi turpināt ne vairs kā sākumskolas, bet matemātikas skolotāja. Daļa no tagadējiem absolventiem 10. klasē pievienojusies no paralēlklases. Kopā esot izdzīvoti daudz skaistu mirkļu: vairākkārt mācību gada noslēgumā laivojuši pa Cieceres upi, devušies divdienu ekskursijā uz Vidzemi.

„Ārkārtīgi dažādi, katrs ar savām interesēm un talantiem. Cits mērķtiecīgāks, cits slinkāks, kā jau bērni,” audzināmo klasi raksturo S.Grīnberga.

Skrundas vidusskolā ir tradīcija – absolventiem, kuru sekmes bijušas no 8 līdz 10 ballēm, piešķirt Zelta pogu. Šogad tādu saņēma Annija Kliemane un Ance Timbare. A.Kliemane ieguvusi arī Latvijas Loto simtgades izcilnieka stipendiju. Abām jaunietēm par izciliem sasniegumiem mācībās piešķirts Ministru prezidenta Krišjāņa Kariņa Goda raksts.

Savukārt Sudraba pogu par sekmēm no 7 līdz 10 ballēm saņēma Anete Granta un Dārta Meija.

Izlaidumā nepiedalījās absolventi Sandijs Runkēvičs un A.Timbare.
Komentāri
Pašlaik komentāru nav!
Pievieno jaunu komentāru:Aicinājums
Ja jums ir interesanta informācija par kādu notikumu (vai jau notikušu, vai gaidāmu), dodiet ziņu mūsu portāla redakcijai: aiga.blumberga@kurzemnieks.lv.
Aptauja
Cik, jūsuprāt, ilgi vajadzētu strādāt vadošā amatā valsts (pašvaldību) iestādē?
Ne vairāk kā 5 gadus.
Ne vairāk kā 10 gadus.
Visu mūžu.
Tas atkarīgs no veselības stāvokļa.
Tas atkarīgs no darbības veida.
Laikam nav nozīmes.
Nezinu.
Kurzemnieks Horoskopi