Aizvērt

Kā Oskars ciemiņus uzņēma

2019. gada 5. augustā, 08:00
Raksta autors: Laila Liepiņa
Kā Oskars ciemiņus uzņēma
Mazā Beāta zirga Oskara mugurā kopā ar jātnieku sporta kluba "Montepals" pārstāvi Zani Grīnbergu jūtas droši un labi.
Foto: Laila Liepiņa
Kuldīgas jātnieku sporta klubs "Montepals" aicina interesentus uz izjādēm. Ideja radusies pēc Pilsētas svētkiem, kuros klubs šādu iespēju piedāvājis.
Pirmā zirga Oskara mugurā kāpa četrgadīgā Beāta Ella Liepiņa un trenējās kopā ar kluba pārstāvi Zani Grīnbergu. Beātas mamma pastāstīja, ka meitai zirgi ļoti patīk – jau no divu gadu vecuma viņa izmanto iespējas vizināties visur, kur vien to piedāvā. Beātai patīkot lielie zirgi, mazie ne tik ļoti.

Z.Grīnberga stāsta, ka jau ceturto gadu Pilsētas svētkos klubs piedāvājot izjāt ar zirgiem. „Tā kā interese bija liela un vecākiem daudz jautājumu, nolēmām šogad aicināt uz Veckuldīgu iepazīt zirgus un kluba piedāvājumu tuvāk, izstāstīt, kā tas ir – ar to zirdziņu darboties. Arī tik jauniem entuziastiem kā Beāta te varētu būt, ko darīt: samīļot, notīrīt, pajāt, pavingrot uz zirdziņa. Mums ir daudz un dažāda rakstura un temperamenta zirgu. Oskars jeb Osītis ir pats mierīgākais, pats paklausīgākais mazais zirgs, ar ko gan pieaugušais, gan bērns varētu droši tikt galā.”

Par jātnieku sporta kluba Montepals piedāvājumu var uzzināt vietnē www.zirgikuldiga.lv: jāšanas stundas, izjāde apvidū, vizināšanās pajūgā pa mežu, Kuldīgu, arī svētkos un pasākumos.
Komentāri
Pašlaik komentāru nav!
Pievieno jaunu komentāru:Aicinājums
Ja jums ir interesanta informācija par kādu notikumu (vai jau notikušu, vai gaidāmu), dodiet ziņu mūsu portāla redakcijai: aiga.blumberga@kurzemnieks.lv.
Aptauja
Kas rudenī jūs visvairāk var iepriecināt?
Labs laiks
Krāsainās koku lapas
Novākts dārzs, laba raža
Sagatavotie krājumi ziemai
Dzestrie rīti
Siltums radiatoros
Ceļojums uz siltajām zemēm, pagarinot vasaru
Ziemassvētku tuvošanās
Kurzemnieks Horoskopi