Aizvērt

Par pirmsinkubāciju ir liela interese

2019. gada 6. septembrī, 02:00
Raksta autors: Jolanta Hercenberga
Par pirmsinkubāciju ir liela interese
Lai gan rudens uzņemšanā pirmsinkubācijā brīvu vietu vairs nav, Kuldīgas biznesa inkubatora vadītāja Līga Raituma aicina anketu aizpildīt laikus, lai nākamreiz martā iesniegtu pirmajā dienā.
Foto: Jolanta Hercenberga
Latvijas Investīciju attīstības aģentūras Kuldīgas biznesa inkubatorā jauno dalībnieku uzņemšanā 15 vietām pirmsinkubācijā pretendenti jau pieteikušies, bet līdz 20. septembrim vēl var iesniegt pieteikumu septiņām vietām inkubācijā.
Vadītāja Līga Raituma stāsta, ka arī pavasara uzņemšanā pirmsinkubācijā gribētāju bijis vairāk nekā iespēju uzņemt. Nosacījumi paredz, ka uzņem pirmos 15 biznesa ideju autorus – fiziskas un juridiskas personas, kas aizpildījušas pieteikumu. Tā ir iespēja pusgadu izmantot biroja telpas un inventāru, apmeklēt lekcijas, izstrādāt biznesa plānu, kopā ar mentoru izvērtēt vienu vai vairākas idejas, izrēķināt, cik precei vai pakalpojumam jāmaksā, lai tie būtu pelnoši. Var izvērtēt, vai tālāk stāties inkubācijā, dibināt uzņēmumu vai reģistrēties kā pašnodarbinātajam un idejā ieguldīt naudu un laiku.

Inkubācijas atbalstu (līdz 50%) biznesa attīstībai var saņemt tie komersanti, kas nav reģistrēti ilgāk par trim gadiem. Atbalsts tiek, piemēram, grāmatvedībai, telpu nomai, dizainam, mārketingam, tehnoloģiskajām konsultācijām, prototipa izstrādei, sertificēšanai, laboratorijas izmaksām utt.


Par šo programmu varēs uzzināt 10. septembrī 16.00 Kuldīgas biznesa inkubatorā, Skolas ielā 1.
Komentāri
Pašlaik komentāru nav!
Pievieno jaunu komentāru:Aicinājums
Ja jums ir interesanta informācija par kādu notikumu (vai jau notikušu, vai gaidāmu), dodiet ziņu mūsu portāla redakcijai: aiga.blumberga@kurzemnieks.lv.
Aptauja
Tas, ka bankas pārtrauc ierasto kodu karšu izmantošanu, man
liekas normāli
sagādā problēmas
patīk, jo jau sen lietoju Smart-ID
patīk, jo lietoju kodu kalkulatoru
vienalga, jo banku pakalpojumus internetā neizmantoju
Kurzemnieks Horoskopi