Aizvērt

Par pirmsinkubāciju ir liela interese

2019. gada 6. septembrī, 02:00
Raksta autors: Jolanta Hercenberga
Par pirmsinkubāciju ir liela interese
Lai gan rudens uzņemšanā pirmsinkubācijā brīvu vietu vairs nav, Kuldīgas biznesa inkubatora vadītāja Līga Raituma aicina anketu aizpildīt laikus, lai nākamreiz martā iesniegtu pirmajā dienā.
Foto: Jolanta Hercenberga
Latvijas Investīciju attīstības aģentūras Kuldīgas biznesa inkubatorā jauno dalībnieku uzņemšanā 15 vietām pirmsinkubācijā pretendenti jau pieteikušies, bet līdz 20. septembrim vēl var iesniegt pieteikumu septiņām vietām inkubācijā.
Vadītāja Līga Raituma stāsta, ka arī pavasara uzņemšanā pirmsinkubācijā gribētāju bijis vairāk nekā iespēju uzņemt. Nosacījumi paredz, ka uzņem pirmos 15 biznesa ideju autorus – fiziskas un juridiskas personas, kas aizpildījušas pieteikumu. Tā ir iespēja pusgadu izmantot biroja telpas un inventāru, apmeklēt lekcijas, izstrādāt biznesa plānu, kopā ar mentoru izvērtēt vienu vai vairākas idejas, izrēķināt, cik precei vai pakalpojumam jāmaksā, lai tie būtu pelnoši. Var izvērtēt, vai tālāk stāties inkubācijā, dibināt uzņēmumu vai reģistrēties kā pašnodarbinātajam un idejā ieguldīt naudu un laiku.

Inkubācijas atbalstu (līdz 50%) biznesa attīstībai var saņemt tie komersanti, kas nav reģistrēti ilgāk par trim gadiem. Atbalsts tiek, piemēram, grāmatvedībai, telpu nomai, dizainam, mārketingam, tehnoloģiskajām konsultācijām, prototipa izstrādei, sertificēšanai, laboratorijas izmaksām utt.


Par šo programmu varēs uzzināt 10. septembrī 16.00 Kuldīgas biznesa inkubatorā, Skolas ielā 1.
Komentāri
Pašlaik komentāru nav!
Pievieno jaunu komentāru:

Lūdzu autorizējies, lai komentētu.
Aicinājums
Ja jums ir interesanta informācija par kādu notikumu (vai jau notikušu, vai gaidāmu), dodiet ziņu mūsu portāla redakcijai: aiga.blumberga@kurzemnieks.lv.
Aptauja
Kāds būtu labākais novadu reformas variants?
Kuldīgas novads kopā ar Skrundas un Alsungas novadu.
Apvienots Kuldīgas, Skrundas un Alsungas novads un Jūrkalnes pagasts.
Kuldīgas novads kopā ar Skrundas novadu.
Kuldīgas novads kopā ar Alsungas novadu un Jūrkalnes pagastu.
Alsungas novads apvienots ar Gudenieku un Jūrkalnes pagastu.
Lai viss paliek, kā ir tagad.
Man pilnīgi vienalga, tāpat nekas nemainīsies.
Kurzemnieks Horoskopi