Aizvērt

Uzņēmējus aicina Saldū tikties ar pašvaldību ministru Juri Pūci

2019. gada 9. septembrī, 13:39
Raksta autors: Kurzemnieks.lv
Uzņēmējus aicina Saldū tikties ar pašvaldību ministru Juri Pūci
Lai diskutētu gan par administratīvi teritoriālās reformas ietekmi uz uzņēmējdarbību un pārrunātu uzņēmēju biedrību pieredzi pašvaldībās, Latvijas Tirdzniecības un rūpniecības kameras (LTRK) Kurzemes reģiona nodaļa 11. septembrī plkst. 13.00 Saldus tehnikumā Kalnsētas ielā 24 aicina tikties ar Vides aizsardzības un reģionālas attīstības ministrijas ministru Juri Pūci.
„LTRK Kurzemes uzņēmēju klubs, kas ik reizi tiek rīkots sadarbībā ar pilsētas novada domi, katru mēnesi notiek citā vietā, tādējādi veicinot uzņēmēju savstarpējo tīklošanos, kā arī praktisku iemaņu apgūšanu noderīgos semināros,” saka LTRK Kurzemes padomes vadītājs Andis Araks.

Klubā ar lekciju par to, kā pārvarēt šķēršļus uz mērķiem, uzstāsies Proctor Gallaher Institute pašizaugsmes treneris Eižens Leimanis, ar uzņēmēju biedrību pieredzes stāstiem dalīsies Ādažu, Talsu un Mārupes biedrību pārstāvji. Kurzemes biznesa kluba mērķis ir veidot jaunus biznesa kontaktus, lai veicinātu reģiona uzņēmējdarbības vides attīstību. Pieteikties: www.mitto.me/ltrk-kbk-saldus/pieteikties.

Plašāka informācija www.chamber.lv.
Komentāri
Pašlaik komentāru nav!
Pievieno jaunu komentāru: