Aizvērt

Draugi no Gēsthahtes ziedo 426 eiro

2019. gada 9. oktobrī, 08:00
Raksta autors: Iveta Grīniņa
Draugi no Gēsthahtes ziedo 426 eiro
Tirdziņam gēsthahtieši bija sagādājuši mājražotāju labumus.
Foto: Ieva Benefelde
Hercoga Jēkaba gadatirgū šoreiz piedalījusies arī Kuldīgas sadraudzības pilsētas Gēsthahtes delegācija, kas ietirgotos 426 eiro un 36 centus nodevusi sociālajam dienestam, un tas to izmantos ģimeņu pasākumam.
Kuldīgā viesojās 16 cilvēku delegācija, ko vadīja pilsoņu priekšstāvis Samuels Valters Bauers un birģermeistara pirmais vietnieks Georgs Mībahs. Pašvaldības mārketinga un sabiedrisko attiecību nodaļas vadītāja Kristīne Duļbinska informē, ka parasti Gēsthahtes delegācija atbrauc Pilsētas svētkos, bet šogad nolemts draugus aicināt uz tirgu: „Viņiem bija savs stends, kurā par ziedojumiem tika piedāvātas dažādas lietas. Dažās stundās izdevās savākt 426 eiro un 36 centus, ko viņi prombraukšanas dienā svinīgi atdeva sociālajam dienestam.”

Sadraudzības pilsētas pārstāvji apskatīja jauno ekspozīciju Adatu tornī, viesojās Padures pagasta Saules ceplī pie keramiķes Madaras Atiķes, kur paši darbojās ar mālu. Vācu draugi bija arī nesen atklātajā kultūrvēsturiskajā ekspozīcijā Suitu godi Basos un ekskursijā uz Ēdoles pili. Pilsētā apskatīts kooperatīva Kuldīgas labumi veikaliņš, bibliotēka, Mākslas nams un restaurācijas centrs. „Lai arī daudzi Kuldīgu apciemojuši vairākkārt, esot bijis interesanti, jo katru reizi ir kas jauns. Šajā reizē daudz iespaidu, jo pirmo reizi viņi piedalījās Hercoga Jēkaba tirgū. Bet kuldīdznieki atkal uzaicināti uz Ziemassvētku tirdziņu Gēsthahtē,” stāsta K.Duļbinska un piebilst, ka sadraudzība, kas ilgst vairāk nekā 25 gadus, esot gana cieša.
Komentāri
Miķelis
2019. gada 9. oktobrī, 10:15
Riebjas šitas gadatirgus, tirgotāji iedomājušies nezin ko,salikuši astronomiskas cenas visām, savus cidoniju vīnus un dārgas zivis vari paši rīt, neviens neko nepērk, tik staigā un brīnās
Pievieno jaunu komentāru:

Lūdzu autorizējies, lai komentētu.
Aicinājums
Ja jums ir interesanta informācija par kādu notikumu (vai jau notikušu, vai gaidāmu), dodiet ziņu mūsu portāla redakcijai: aiga.blumberga@kurzemnieks.lv.
Aptauja
Kā vērtējat degvielas cenu pieaugumu?
Braukšu kā braucu
Braukšu mazāk
Iegādāšos Lietuvā
Vairāk staigāšu kājām
Izmantošu velosipēdu
Mani tas neietekmēs
Atbalstu, jo mazināsies vides piesārņojums
Neatbalstu, jo tāpat jau viss ir dārgs
Kurzemnieks Horoskopi