Aizvērt

Domāt, iesaistīties, darīt – pašiem

2019. gada 6. novembrī, 05:00
Raksta autors: Kurzemnieks.lv
Domāt, iesaistīties, darīt – pašiem
Diskusijas vadītājs Vilis Brūveris uz krāsainām lapiņām aicina uzrakstīt lielākos izaicinājumus, kādus klātesošie saskata saliedētas sabiedrības izveidošanā. Pēc tam darba grupām bija jāatrod arī risinājums. Visas idejas pieraksta Kurzemes NVO centra valdes locekle Elīna Immere, lai tās nodotu Kultūras ministrijā.
Foto: Lāsma Reimane
Nedēļas laikā Kurzemes NVO centrs Kuldīgā rīkoja divas tikšanās ar aktīviem iedzīvotājiem, lai pārrunātu, kā kopā ar valdību un pašvaldību dzīvi uzlabot. Pirmā diskusija un pieredzes apmaiņa – par to, kā iedzīvotājiem vairāk iesaistīties lēmumu pieņemšanā, vides labiekārtošanā, izmantojot kopienu fondus un citu sabiedrisko iniciatīvu. Otrā – par saliedētu sabiedrību Latvijā – notika pēc Kultūras ministrijas ierosmes, lai izstrādātu saliedētas un pilsoniski aktīvas sabiedrības pamatnostādnes septiņiem gadiem (2021.–2027.). Vairāk 6. novembra „Kurzemniekā”.
Komentāri
Pašlaik komentāru nav!
Pievieno jaunu komentāru:Aicinājums
Ja jums ir interesanta informācija par kādu notikumu (vai jau notikušu, vai gaidāmu), dodiet ziņu mūsu portāla redakcijai: aiga.blumberga@kurzemnieks.lv.
Aptauja
Kas rudenī jūs visvairāk var iepriecināt?
Labs laiks
Krāsainās koku lapas
Novākts dārzs, laba raža
Sagatavotie krājumi ziemai
Dzestrie rīti
Siltums radiatoros
Ceļojums uz siltajām zemēm, pagarinot vasaru
Ziemassvētku tuvošanās
Kurzemnieks Horoskopi