Aizvērt

Ielas pārbūvē bedrē ar ūdeni atrasts miris vīrietis

2019. gada 6. novembrī, 14:30
Raksta autors: Jolanta Hercenberga
Ielas pārbūvē bedrē ar ūdeni atrasts miris vīrietis
Foto: Lāsma Reimane
Otrdienas rītā Kuldīgā, Jelgavas ielā, remontdarbos izraktajā bedrē atrasts miris cilvēks.
Vīrieša dzīvesbiedre Inese Balode stāsta, ka par nelaimi uzzinājusi ap astoņiem no rīta. Dzīvesbiedrs Edvīns Paipals bieži esot uzturējies pie ielas remontētājiem, no dzīvokļa devis elektrību, lai ar sūkņiem no bedrēm var izsūknēt ūdeni. „Viņš gāja tiem puišiem palīdzēt,” saka sieviete un nelaimes iemeslus izskaidrot nevar. „Tas noticis tepat pie mūsu mājām Jelgavas ielā 44, kur agrāk Vulkānā veda baļķus, – iekritis tajā lielajā bedrē, kurā visu laiku ir ūdens.”

I.Balode apgalvo, ka teritorija nebija ierobežota, būvdarbu veicējs Saldus ceļinieks – ka bija. Valsts policija un būvuzņēmējs cenšas noskaidrot negadījuma apstākļus. Bet Valsts darba inspekcija pārbauda citu aspektu – cik droša vide objektā ir darbiniekiem.


Vairāk lasiet piektdienas, 8. novembra, Kurzemniekā!
Komentāri
neapbruņota acs
2019. gada 17. novembrī, 03:29
pēc cik ilga laika vajadzēs remontu šai ielai?tagad tāda kā kurmja rakums,vai tas ir segums,lietus jau visu izskalojis,jo bruģis nav nostiprināts,kas to visu uzrauga?fui par šādu sirdsapziņu!
Ē. P
2019. gada 11. novembrī, 08:08
Mums Rīgā gan viss ir labi, nupat nopelnīju algas pielikumu.
Aaa
2019. gada 9. novembrī, 23:03
Tagat kad nelaime ir notikusi, Viss objekts ir iežogots. Darba inspekcijai bija jau sen jāsoda Saldus Ceļinieku.
Pirmstam nebija neviens žogs un nekas pilnībā no drošības, pa to ielu iet bērni uz skolu un no skolas un šāda rīcība ir jāsoda. Bet tas jau ir gandrīz kā Standarts kamēr nenotiks kāda nelaime tikmēr nekas netiks iežogots.
neatkarīgā
2019. gada 8. novembrī, 11:34
Klau, kas te notiek? Vai atkal visi neapmierinātie netīrumu gāzēji no delfiem pārmetušies uz šejieni?!! Notiek nelaimes gadījums objektā, bet nu jau brūk virsū visiem, ko var izdomāt! Kas ar tiem cilvēkiem notiek Latvijā!?
Kuldīdznieks
2019. gada 8. novembrī, 09:32
Masu medijam nav pienākums "..žurnālistu uzdevums ir censties noskaidrot notikušā cēloņus..". Žurnālistiem nemāca noskaidrot notikušā cēloņus, jo tas ir Valsts policijas kompetencē. Medijam nav jājaucas citu speciālistu darba laukā, bet jāpilda savi - sabiedrībai atspoguļojošie aspekti, proti, informācijas sniegšana, ētisko normu robežās. Uzskatu, ka šeit esat rīkojušies visai nekompetemti un neprofesionāli.
Gggg
2019. gada 8. novembrī, 00:29
Pilsētā nav saimnieka. Peles un pat žurkas pa galdu danco. Diez cik bieži objektā ir parādījies būvuzraugs? Cik bieži atbildīgais būvdarbu vadītājs no Liepājas. Sīkums par iedzīvotāju nebeidzamām ciešanām ar neizbraucamu ielu kilometriem garā posmā, bet nu, ja cilvēki sāk iet bojā... tas ir jauns līmenis neizdarībai, bezdarbībai, nihilismam un bezatbildībai. Mazā Zolitūdes maxima Kuldīgā. Tā bilde ir vnk neiespējama. Tā nerok nekur. Kāpēc Kurzemnieks neraksta par varoņiem? Kur ir Karols, Jansons, Šervinskis, Polis-Āboliņš pieminēti?
ilga
2019. gada 7. novembrī, 20:55
Izsaku dziļu līdzjūtību Tuviniekiem tēti un dzīvesbiedru zaudējot.Kauns par Kurzemnieku ,kurš uz cilv'eku nelaimi ceļ reitingus ,plus pārkāpj privātumu izpaužot informāciju ,kas nebūt neattiecas uz trešajām personām.Fui
too ibio
2019. gada 7. novembrī, 16:32
Te ir atbilde ibio, kur drosme pačib!
Iepirkumu uzraudzības biroja mājas lapā ir atrodama informācija, ka Kuldīgas dome ik gadu, sākot 2013 gadu, izsludina iepirkumu par Kuldīgas novada pašvaldības publicitātes nodrošināšanu Kuldīgas novada reģionālajā drukātajā presē. Kopējā iepirkumu summa ir gandrīz 130 000 eiro!
Kristīna
2019. gada 7. novembrī, 12:29
Ingucis piesegs. Darba inspekcija! Smējiens par viņu darbu nāk. Saldus ceļinieks savus šedevrus tagad būvē pat Kuldīgā? Otrs smējiens. Vēl nagus grauzīsiet un spļausiet zaļu viņu virzienā. Kompāniju atraduši īsto. Vot mudaki!
....
2019. gada 7. novembrī, 11:34
Nu skaidrs, ka bojāgajušais tur strādāja, un to viņš pats ne vienam vien stāstija, arī cik viņam visticamāk uz rokas par to maksāja... tā ka diezgan intresants jautājums, kā tas nākas, ka tādā domes diezgan lielā pasūtijumā uzvarētajs var maksāt neoficjalas algas, kā tas nākas ka elektrību ņem no privatpersonas dzīvokļa ne pilsetas komunikacijām, ka tas vispār nakas, ka iedod izpildes termiņu 2 gadus projektam kas būtu izdarams gada laikā, jebkurš tak var aiziet paskatīties kā tur muļājas uz vietas, skaidrs ka, manuprāt, padalijās un tika pie pasūtijuma, kā jau tas notiek visos domes pasūtijumos
Pievieno jaunu komentāru:

Lūdzu autorizējies, lai komentētu.
Aicinājums
Ja jums ir interesanta informācija par kādu notikumu (vai jau notikušu, vai gaidāmu), dodiet ziņu mūsu portāla redakcijai: redakcija@kurzemnieks.lv.
Aptauja
Kāds ir darbs attālināti?
Man tas ir atklājums
Ir ērts
Ietaupa laiku un citus resursus
Ir sarežģīts
Nav produktīvs
Ir apgrūtinošs
Nevaru pateikt; nestrādāju attālināti
Kurzemnieks Horoskopi